Lai ēdiens ir tavas zāles


“LAI ĒDIENS IR TAVAS ZĀLES…”
/HIPOKRĀTS/            
Kopš tā laika, kad dižais senatnes ārsts izteica šo vienkāršo, gudro un patieso domu, ir pagājuši gadu tūkstoši. Pasaulē daudz kas mainījies, ienākusi alķīmija un ķīmija, tehnikas progress ar elektromagnētisko starojumu, veidojušies dažādi ieradumi un domāšanas stereotipi, radies vides piesārņojums un augsnes noplicināšanās. Katrā gadsimtā ir bijis kāds atklājums, kas padarījis dzīvi ērtāku, un tai pašā laikā ir kā pārbaudījums cilvēka patiesības izpratnei. Tas viss ir izmainījis arī pārtikas kvalitāti. Tā no enerģiju dodošas pietiekošā daudzumā ir kļuvusi par pārtiku, kas pilnībā nespēj nodrošināt nepieciešamību pēc uzturvielām.. Tāpat ir mainījies ūdens un gaiss.

Pieaug enerģijas patēriņš. To vairs nevar nosegt ar parastajiem pārtikas produktiem. Bet cilvēka sirds dziļumos nav mainījusies vēlme un nepieciešamība būt darbotiesspējīgam, dzīvespriecīgam, garīgi un fiziski veselam. Kā tad saglabāt sevi možu šai cilvēkam grūtajā izdzīvošanas laikā, kad Eiropā katrs piektais cieš no sāpēm, kad ASV katrs piektais ir slims no pārmērīgas medikamentu lietošanas, kad Latvijā katram trešajam ir ārsta noteikta slimības diagnoze. Patiesībā pavisam vienkārši. Saprotot, ka veselība ir mūsu pašu aprūpē un papildinot, dzīves laikā zaudēto minerālvielu, aminoskābju, taukskābju, vitamīnu un ūdens nepieciešamo daudzumu, kuru neesam saņēmuši ar pārtikas produktiem, ar dabīgiem uztura bagātinātājiem ,kas, būdami Dieva radīti dabas produkti, spēj atjaunot iztrūkstošās vielas ,lai organismā atjaunotos enerģijas aprite. Mums tikai ticībā jāieklausās sirdsbalsī, jo gars zina, kas mums nepieciešams. Lai mēs būtu veseli, dzīvespriecīgi un darbotiesspējīgi mūsu organismā nepieciešamas 70 minerālvielas,28 aminoskābes,12 vitamīni, 3 taukskābes, fermenti un šķiedrvielas, un tīri organisma šķidrumi. Minerālvielas gādā par organisma uzbūvi – aminoskābes, taukskābes, vitamīni, par enerģijas piegādi dzīvības norisēm tajā. Ūdens dod gan enerģiju, gan tīra organismu. Ja trūkst minēto vielu miesa ātri noveco.

Par to lai organismā visa būtu pietiekoši jāgādā mums pašiem, jārūpējas, lai organisma dzīvajai  pamatvienībai šūnai, kas pieņem sevī tikai dabiskos produktus, pietiktu nepieciešamo vielu. Lai līdz ar kāda elementa iztrūkumu tajā neienāktu vājums, kas ar laiku kādā no 12 orgānu sistēmām var izpausties kā slimība. Jo, ja šūnā sāk kaut kā trūkt, tā ātri izsmeļ savu iekšējās enerģijas krājumu. Ja trūkst ½ minerālvielu, kā tas parasti ir pusmūžā, dzīvības enerģija samazinās par 30 – 40 %. Tā kā Latvijā vidējais dzīves ilgums nepārsniedz 65 g., tad  ap 30 g. jau esam zaudējuši apmēram 1/3 dzīvības enerģijas.

Ja nav patiesas informācijas daudzas lietas tiek darītas pēc ieraduma, stereotipa vai reklāmas iespaidā. Piemēram, daļa pārtikas ražotāju un tās tirgotāji lielveikalos, ir izplatījuši uzskatu, ka konservanti un citas E vielas pārtikai tiek pievienotas patērētāju interesēs. Bet patiesībā tas tā nav, jo katram produktam ir kāds jau sen zināms dabisks lietošanas termiņš vai krāsa. Ja kāds cenšas tos izmainīt ir pilnīgi skaidrs, ka tas notiek savtīgās interesēs, reizē ar to pasliktinot produkta kvalitāti un maldinot pircējus. Dažreiz cilvēku maldina viņa maņas, piemēram, salds, rafinēts cukurs organismā veido skābu vidi, bet skābs citrons sārmainu.

Kad cilvēks izdzird, pieņem un saprot patiesību, ieklausās savā sirdsbalsī, tad ticībā sāk to izmantot dzīve.

Patiesība dara brīvu… arī no vājuma un slimībām.

 

CILVĒKS.

Un Dievs radīja cilvēku pēc sava

tēla un līdzības, pēc sava tēla Viņš

to radīja, vīrieti un sievieti Viņš  radīja

  1. Mozus. 1,27.

Un Dievs tas Kungs izveidoja cilvēku

no zemes un iedvesa viņa nāsīs dzīvības

dvašu, tā cilvēks kļuva par dzīvu būtni.

  1. Mozus. 2;7.

Dzimšanas brīdī uz Zemes bērniņa miesā ienāk dvēsele un gars. Bērns aug, iepazīst ģimeni un šo pasauli, iegūst izglītību un apgūst profesiju. Tad pienāk laiks, kad cilvēks vēlas iepazīt sevi, savu patieso Es. Sākās dažāda līmeņa garīgo grāmatu lasīšana, pārdomas un ieklausīšanās sirdsbalsī, kas pasaka, vai izlasītais atbilst Patiesībai, jo cilvēka gars zina Patiesību. Arī par sevi.

Kā Dievs ir Trīsvienīgs tā arī cilvēks materiālajā pasaulē ir trīsvienīgs ; garā, dvēselē un miesā.

Cilvēka miesu veido 70 kārtas arvien smalkāku šūnu, dvēseli 49 kārtas, garu 70 kārtas. Zinātne pagaidām pazīst tikai pirmo miesas šūnu kārtu, kas sastāv no molekulām, atomiem un kvantiem. Ir noskaidrots, ka šūnu skaits ir 40 – 60 triljoni. Tās veido audus, audi orgānus, orgāni 12 orgānu sistēmas, un tā kopumā cilvēka organismu. Katrai šūnai ir enerģijas lauks, kas kopumā veido cilvēka biolauku.

Katrai šūnai ir ļoti pilnīga darbības programma gēnu veidā. Šī programma darbojas nekļūdīgi, ja šūnai ir pietiekoši enerģijas. Ja enerģija mazinās šūna vairs pilnībā nespēj pildīt tai paredzētās darbības.

Cilvēks nepārtiek no maizes vien, bet arī no Dieva vārdiem. Pārtika dod fizisku spēku, Dieva vārdi – garīgu. Ja trūktu Dieva Vārda, tad arī dvēsele būtu izsalkusi.

Cilvēka miesai iekšējo spēku dod viņa debesu ķermenis / gars un dvēsele /, kas dzīvības enerģiju saņem no Dieva. Izplatījumā Dievs uztur savu ritmu. Miesas ritmam jāsakrīt ar gara ritmu.

90 % enerģijas šūna var saņemt caur dvēseli no cilvēka gara. Gara enerģija cilvēka miesā ienāk  pakāpeniski caur enerģijas centriem. Tie atveras cilvēka ticības spēkā.

Dvēselē uzkrājas informācija par mūsu darbiem. Ar pilngadības iestāšanos, darbi, kas nav darīti saskaņā ar Dieva baušļiem, mazina dvēseles spēju vadīt gara enerģiju.

Par 10 % enerģijas šūnai cilvēkam jāgādā ar sabalansētu, pilnvērtīgu uzturu un labu ūdeni. Ēšana ir Radītāja doto dzīvības spēku uzņemšana ar dabas produktiem.

Kopumā 15 % dzīvības enerģijas cilvēks saņem no uzturvielām, bet 85 % no Dieva dažādos veidos. Par to cilvēks var pārliecinātie gavējot. Kad ar gribasspēku, kas ir cilvēka gara spēks, pārvarētas pirmās 3 dienas, gavēnis var turpināties vairākas nedēļas bez jūtama nespēka. Miesas nogurums vairs netraucē un apskaidrojas apziņa.

Ja cilvēks par sevi nedomā un Dievam netic, viņš no gara saņem 20% enerģijas. Kad atveras pirmais, otrais, trešais enerģijas centrs, aktivizējas pēdās un ceļgalos esošie centri un par 30 – 40% palielinās gara enerģijas aprite. No pirmā centra, kas atrodas mugurkaula pamatnē, enerģija sadalās pa dzīvību nesošajiem orgāniem, bet galvenā plūsma iet uz vēl sešiem enerģijas centriem.

Ja cilvēkā nav atvērti pirmie trīs enerģijas centri viņš slimo. Ja šūnā 50% enerģijas tā mirst, ja mazāk par 60% zāles un procedūras nepalīdz. Arī bioenerģētiskai ārstēšanai ir tikai īslaicīga iedarbība. Šeit var palīdzēt Dieva radītie dabas produkti, kas atjauno miesā izjaukto enerģijas rakstu.

 

SASLIMŠANAS IEMESLI.

Pasaulē rit laiks un līdz ar laika ritējumu šī pasaule mainās. Ja palūkojamies gadsimtu dzīlēs un padomājam par galvenajiem saslimšanas iemesliem varam izsecināt, ka pamatā tie nav mainījušies. Gadu gaitā gan ir parādījušies jauni: vides piesārņojums dažādos tā izpausmes veidos, neharmonisks dzīves veids, ķīmiskie medikamenti un kopšanas līdzekļi, mazkustīgums, kas pastiprina divus jau izsenis zināmos: nepietiekošs uzturs un slikts ūdens. Ja cilvēks augšanas periodā ar ēdienu ir saņēmis pietiekošā daudzumā dabīgās uzturvielas, dzēris labu ūdeni un atradies harmoniskā vidē, viņā ir izveidojusies liela enerģijas rezerve, kas ļauj pretoties saslimšanas iemesliem. Arī baktērijām, vīrusiem un sēnītēm, jo dabiskā vide cilvēkā nav piemērota to ievērojamai vairošanās. Diemžēl mūsdienās tā nav, jo ir 6 x vairāk slimnieku kā pirms 50 gadiem. Tas liecina, ka mēs nopietni nedomājam par to, ko ēdam un dzeram. Uzkrātā rezerve ja to nepapildina, gadiem ritot, izsīkst.

Ja cilvēka šūnā sāk iztrūkt kāda no 70 nepieciešamajām minerālvielām, mazinās ūdens daudzums, pasliktinās starpšūnu šķidruma rādītāji tad cilvēks jau daudz lielākā mērā ir pakļauts dažādiem saslimšanas iemesliem. Reizēm cilvēks mēģina, zūdošo enerģijas apriti, atjaunot ar pārmērīgu alkahola lietošanu. Taču tam nav pozitīva rezultāta, jo alkahols tikai paātrina procesus organismā, bet nepiegādā tam nepieciešamās uzturvielas. Ja cilvēks slimības sāpes, kas signalizē par veselības problēmu, nomāc ar ķīmiskām zālēm viņš gan izmaina savu stāvokli, bet patiesībā nodara sev pāri, jo ilgstoši lietojot ķīmiskos medikamentus, šūnas, kuras vēl bija iespējams atjaunot, iet bojā. Nervu šūnas cilvēkā nenomainās, kā tas notiek ar audu šūnām. Tās ir dotas visam mūžam. Ja vājā šūna ir topošās māmiņas šūna, pastāv varbūtība, ka bērniņā būs iedzimta kaite, jo viņa miesas šūna veidojas no māmiņas.

Veselības saglabāšanai būtiski ir izveidot pareizu darba un atpūtas ritmu. Darbs svētdienā cilvēkā veido neharmonisku vidi. Pēc svētdienas darba, uzsākot jaunu darba nedēļu, cilvēks nebūs atpūties, nespēs pietiekoši koncentrēties, darbi neveiksies.

Ja  cilvēks zaudē labsajūtu no savas būtības un harmonijas dabā viņš to  meklēt citur un ja vairs nespēj ieklausīties sirdsbalsī jau ir pakļauts dažādiem pasaulīgiem vilinājumiem. Diemžēl cilvēka miesas piecas maņas un prāts aizved viņu neceļos. Lielā mērā tas tiek panākts ar reklāmas trikiem, iepakojumu un akcijām. Labai mantai nav nepieciešama šāda uzbāzība tās pārdošanai, tās kvalitāte un cena pati liecina par preci. Jau sen ir zināms teiciens: “ Es neesmu tik bagāts, lai pirktu lētu mantu.”

 

 

CEĻŠ UZ IZVESAĻOŠANOS.

Ja cilvēkā ir pietiekoša enerģijas rezerve un viņš jūtās labi, tad minerālvielu, aminoskābju, taukskābju, fermentu un vitamīnu krājumu var papildināt, uztura bagātinātājus lietojot kā minimumu veselības uzturēšanai. Tas ir arī veids kā iepazīties ar uztura bagātinātājiem un pārliecināties par to darbību, jo kāds no dabīgajiem uztura bagātinātājiem pēc izvēles noteikti uzlabos ierasto pašsajūtu attiecīgajā orgānā vai orgānu sistēmā un tātad visā organismā kopumā. Par to darbību var pārliecinātie arī akūtu infekciju gadījumā. Šādas uztura bagātinātāju lietošanas programmas ir sagatavojuši pieredzējuši Koraļļu kluba speciālisti pēc ilggadējas personīgās pieredzes produktu lietošanā. Ar tām var iepazīties produktu katalogos un Koraļļu kluba meistaru, ārstu O. Butakovas, M. Fedorenko, S. Makejeva, dziednieka Ē.Delpera, J. Skrejas u. c. darbos.

Diemžēl to cilvēku skaits, kuri jau laicīgi ir sākuši domāt par savas veselības saglabāšanu un tātad māk ieklausīties sevī, nav liels. Daudz biežāk sastopama pieeja – par manu veselību jādomā ārstam, vai – kad būs sāpes iešu tās ārstēt. Diemžēl šādas situācijas  dažreiz vairs var palīdzēt tikai   ķirurgs ar skalpeli, bet mūsos tik tiešām nav neviena lieka orgāna  vai kādas tā daļas. Arī lidmašīna spēj lidot ja nedarbojās kāda no tās sistēmām. Bet vai tā sasniegs galamērķi un kāda būs nosēšanās? Ar skaistu turpinājumu vai . . .

Ir skaidri jāsaprot un jāapzinās, ka mums dotā miesa ir mūsu gara un dvēseles mājoklis, par kuru pašiem jārūpējas katru dienu, ja gribam būt veseli un laimīgi nodzīvot mums atvēlēto mūžu.

Par mūsu veselību, pildot savus darba pienākumus saskaņā ar Hipokrāta zvērestu, katrs pēc savas izpratnes,  domā arī ārsti. Paldies viņiem par to! Tā vācu ārsts Reinhards Folls 1954. g. lika pamatus funkcionālas diagnostikas metodei, kuru pasaulē pazīst ar nosaukumu “Folla diagnostika.” 1964.g. atklājējs no Romas pāvesta saņēma dāvinājumu par ciešanu mazināšanu pasaulē. Šī diagnostika apvieno Ķīnas akupunktūru un elektronikas iespējas un atšķiras no citām metodēm ar lielu precizitāti (90%) un darbības dziļumu. Diagnostikas laikā, kas vidēji ilgst apmēram 40 min un ir bezsāpīga., uz rokas vai kājas pirkstiem ar elektronisku mēraparātu tiek iztaustīti orgāniem atbilstoši punkti. Ar to tiek noteikts orgānu enerģētiskais stāvoklis. Tā kā orgāni savā starpā ir saistīti ar enerģētiskām saitēm  un cits citu ietekmē tā ir diagnoze visam organismam un tas ir ļoti būtiski, jo vājums vienā organisma daļā ienes vājumu visā organismā. Ja rādījums atšķiras no normas, tas liecina, ka orgāns ir priekšslimības stāvoklī, kas pēc kāda laika var pārvērsties konkrētā slimībā. Folla diagnostika ir agrās diagnosticēšanas metode, ar kuru laicīgi iespējams atklāt slimību pirms tās klīniskās izpausmes, kurai jau ir ārsta noteikta slimības diagnoze. Diemžēl Vispasaules Veselības Organizācijas eksperti ir konstatējuši, ka 70% ārstu noteiktās diagnozes ir kļūdainas. Tas ir saprotams, jo vienas slimības klīniskai izpausmei ir iespējami desmiti cēloņu. Ar Folla diagnostiku nosaka tieši slimību cēloņus un arī konkrētus preperātus katrā individuālajā gadījumā organisma atveseļošanai. Ja atveseļojam tikai kādu vienu visvājāko orgānu vai sistēmu, kā tas parasti notiek, ja griežamies pie ārsta speciālista, tas vēl nenozīmē, vesels ir viss organisms. Ne jau velti reizēm dažādu specialitāšu ārsti rīko konsīlijus. Folla diagnostika ir šāds konsīlijs, kurā tiek apskatīts viss organisms kopumā, tikai ne pēc subjektīviem cilvēku spriedumiem, bet ar objektīviem mēraparāta rādijumiem. Vai, citiem vārdiem sakot, tā ir mūsu veselības stāvokļa inventarizācija.

Ceļinieks, kurš grib sasniegt ceļamērķi, izvērtē vai pietiks spēka to sasniegt Mēs šajā pasaulē esam ceļinieki, kuriem jāsasniedz ceļamērķis, kas vēl tālu priekšā, neatkarīgi no nodzīvoto gadu skaita.

 

IZVESEĻOŠANĀS.

Vairumam cilvēka audu šūnām, kas veido cilvēka orgānus, paredzētais dzīves ilgums ir 7 gadi. Šādā ciklā nomainās 70 % no cilvēka šūnām. Iespējamais šūnu nomaiņas ciklu skaits ir 10 un vairāk. Tātad nodzīvoto gadu skaits kā minimums 70. Kāpēc tad dažādās valstīs vidējais iedzīvotāju vecums nesasniedz šo robežu, bet citās krietni pārsniedz ? Piemēram, Japānā simtgadnieku skaits 2005 gadā ir sasniedzis 25500.

Iemesls būtībā ir vienkāršs. Septiņus gadus nodzīvo šūna, kas pietiekoši ilgu laiku, saņēmusi nepieciešamo daudzumu barības vielas, biopieejamu ūdeni, atradusies tīrā starpšūnu šķidrumā un nav enerģētiski traumēta, kādas ārējas iedarbības rezultātā. Ja kādā no cikliem šūna nesasniedz tai paredzēto dzīves ilgumu arī nākamajos ciklos tās dzīves laiks turpina samazināties un tā kopumā cilvēka nodzīvoto gadu skaits. Ja vājā sūna sāk saņemt pietiekošu daudzumu tai nepieciešamā, vai tiek pārtraukta ārējā kaitīgā enerģētiskā iedarbība, tās dzīves ilgums atkal var sasniegt septiņus gadus. Un nav būtiski cik gadu ir cilvēkam. Atjaunot šūnas pilnu dzīves ciklu vai to paildzināt var jebkurā vecumā. Ja šūnā mazāk par 60 % no enerģijas zāles un procedūras vairs nespēj palīdzēt uzveikt slimību. No šāda stāvokļa var izkļūt tikai ar dabas produktiem, kas, būdami Dieva radīti, ir daudzkārt pilnīgāki par cilvēku veidotajām zālēm, kas pēc būtības ir svešas cilvēka organismam. Izveseļoties diemžēl neizdodas gadījumos kad šūna zaudējusi vairāk par pusi dzīvības enerģijas. Tie ir gadījumi, kad cilvēks ilgāku laiku, būdams nopietni slims, nav atradis pareizo risinājumu slimības izārstēšanai. Jāatceras, ka mums pašiem jādomā un jāinteresējas par savu veselību, jāsaprot ko ēdam un dzeram.

Ja šūna cietusi no svešas enerģētiskās iedarbības palīdzēt spēj tikai mūsu ticība. Ne ekstrasens, ne vārdotājs, ne dziednieks, ne austrumu medicīna šajā gadījumā nespēj atjaunot enerģijas apriti šūnā. Var panākt tikai īslaicīgu, mānīgu pašsajūtas izmaiņu. Enerģijas apriti var atjaunot tikai un vienīgi Dievs pēc cilvēka lūguma savam Radītājam. Kā pareizi lūgt var uzzināt izlasot Dieva Derību un ieklausoties savā sirdsbalsī.

Nervu šūnas cilvēkam dotas uz visu mūžu, tās nenomainās.  Tajās ienākušo vājumu vai traumu tāpat ir iespējams novērst tās pabarojot ar dabas produktiem, padzirdot ar labu ūdeni un izveidojot tām tīkamu vidi organismā.

Sava daļa cilvēka enerģētiskā sakārtošanā ir ugunij un vējam. Sveces liesma vai ugunskurs dāvā apskaidrību un mieru, vējš ienes cilvēkā pārmaiņas.

Limfas plūsmu un ķermeņa lokanību uzlabo vingrojumi. Mazkustīgums ir izvērsies par nopietnu problēmu. Atcerieties: “ Zem guļoša akmens ūdens netek.’”

 

BEZ ŪDENS NAV DZĪVĪBAS.

/ Ē. Delpers. Dzīvības likumi./

Ja cilvēks palūkojas uz Zemes globusu, viņš var pamanīt, ka vairāk par 2/3 virsmas aizņem ūdens. Ūdens ir polu ledājos, kalnu sniegos, mākoņos un gaisā.  Kontinentos ir jūras, ezeri un upes. Un tieši tur, kur vairāk ūdens, vairāk zemes dzīvinošā zaļuma. Kāda ūdens bagātība! Arī ziemā ar skaistām sniegpārsliņām un ledus kristāliem.

Divi Dieva radīti elementi : ūdeņradis un skābeklis, kas savienojumā veido vielu bez kuras nepastāv dzīvība bezgalīgi daudzos tās izpausmes veidos.

Kā tad ir cilvēkā? Izrādās līdzīgi: 85% no nervu šūnu sastāva ir ūdens, 80% no asinīm, 70% no audiem, 20% no kauliem ir ūdens, t.i. kopumā cilvēka organismā ir 70-75% ūdens. Atlikušie 25-30% ir septiņdesmit dažādu minerālvielu. Un tā katrā no aptuveni 50 triljoniem šūnu, kas kopumā veido cilvēka organismu. Kāds tad ir ūdens cilvēka organismā? Kā ūdensvadā vai veikalā pirktā pudelē,vai kā avotā vai akā, vai kā sniegpārsliņā vai ledus kristālā? Izrādās , ka ar struktūru kā sniegpārsliņai, t.i. tāds kā avotā vai akā.

Ko dara ūdens cilvēkā? Varētu minēt daudz un dažādas ūdens darbības,bet būtību var saprast pavisam vienkārši. Ja organisms dažas dienas nesaņem ūdeni dzīvības norises tajā  izsīkst, jo vairums vielmaiņas procesu notiek organismā esošajā ūdenī. Lai organisms saņemtu 1 kaloriju enerģijas no uzturvielām nepieciešams 1 ml ūdens. Ūdens rezerve cilvēka organismā nav paredzēta. .Jau pie 10% ūdens iztrūkuma veidojas veselībai un dzīvībai bīstams stāvoklis.

Kur ūdenim jābūt vairāk? Šūnā vai ārpus tās? Bērniņā ,veselā un dzīvespriecīgā, ūdens vairāk ir šūnā. Sasniedzot 40-45 gadus ūdens daudzums šūnā un ārpus tās vienādojas. Gadiem ritot tālāk, ūdens daudzums šūnās turpina samazināties.Dažādos orgānos esošās šūnas vairs nespēj pilnvērtīgi pildīt tām paredzētas  darbības, kā rezultātā veidojas slimību iedīgļi.

Kā pasargāt sevi no stāvokļa, kad organisms ar hronisku nogurumu, vājumu, nomāktību, aizdusu, sāpēm, slimībām, sapņiem u.c. veidā vēstī par dziļām slāpēm? Būtībā pavisam vienkārši. Pietiekoši jādzer ūdens, kas līdzīgs organismā esošajam – nevārīts, negāzēts ar struktūru kā sniegpārsliņai, ar mazu virsmas spraigumu, sārmains, bagāts ar organiskajām minerālvielām, tāds, kas viegli spēj pievienot un atdot elektronus. Šāds ūdens, iekļūšanai šūnā, netērē dzīvības enerģiju.

Pieaugušā cilvēkā, atkarībā no svara, ir apmēram 40 L ūdens, kas ietilpst arī organisma šķidrumu asins un limfas sastāvā. Dienā ieteicams izdzert 1 – 2 L ūdens, jo katru dienu tas tiek izvadīts caur ādu un citiem izvadorgāniem, paņemot līdz 5 -7% no mūsu mikroelementiem. Ja dienā izdzeram 1,5 L ūdens, gadā  547 L-70 gados-38325 L. Iznāk, ka ūdeni sevī nomainām apmēram 1000 reižu. Nepiemērots ūdens, nokļūšanai šūnā, patērē līdz 10% dzīvības enerģijas. Tātad, dzerot nepiemērotu ūdeni, ievērojamu daļu savas enerģijas, kas mūs varētu pasargāt no parazītiem, baktērijām, vīrusiem, sēnītēm, izlietojam nelietderīgi. Pie tam veidojas ieradums ūdeni dzert maz, jo organisms nevēlas lieki tērēt enerģiju tā pārveidošanai, un tas jau ir ceļš uz atūdeņošanos. Zinātnieki ir konstatējuši, ka pie 20% ūdens iztrūkuma dzīvības procesi cilvēkā vairs nespēj notikt. Pat akmens sabrūk putekļos ja zaudē tajā esošo ūdeni.

Veselības saglabāšanai un nostiprināšanai ieteicama ir kāju, roku un sejas nomazgāšana pirms gulētiešanas.

Vēl pilnīgāk liekās enerģijas aizskolo duša vai vanna. Pirts ar sviedrēšanos lieliski attīra limfu. Peldes jūrā, ezerā, upē vai kādā citā atklātā ūdenstilpnē dāvā enerģētisku tīrību un možumu. Pastaigas pie ūdeņiem, mežā vai pļavā, kur ir harmoniska, cilvēka darbības nepiesārņota vide, spēj harmonizē cilvēkā esošo ūdeni- mūsos visvairāk esošo unikālo vielu.

Arī dabīga pārtika, kas audzēta tradicionāli, t. i. bez  ķīmijas, satur 60 – 90% strukturizēta ūdens. Tas nozīmē, ka dabīga augļu vai dārzeņu sula pievienota ūdenim atjauno vai uzlabo tā struktūru un bagātina to ar auglī vai dārzenī esošajām uzturvielām.

 

INFORMĀCIJAI

Profesors J. G. Boženkovs ir secinājis, ka tautām, kas nomaina tradicionālo ēdienu uz industriālo, parādās ekanomiski attīstīto valstu iedzīvotāju slimības, jo apstrādē tiek zaudētas dabīgo produktu sastāvdaļas : vitamīni, minerālvielas, šķiedrvielas, taukskābes. Dabīgajā ēdienā ir 4 X vairāk minerālvielu, 10 X vairāk taukos šķīstošo vitamīnu. Neapstrādāts ēdiens satur vairāk skābekļa. 80% no ASV ražotās pārtikas apstaro, lai ilgāk uzglabātos. Līdz ar to tiek izjaukta tās dabīgā struktūra. To var apēst, bet cilvēku paēdināt tā nespēj.

Uz Zemes 20% cilvēku cieš no alerģijas, kas ir stāvoklis, kad cilvēka organisms dabīgā veidā nespēj izvadīt tajā uzkrājušās  liekās vielas, kuru šodienas pārtikā ir pārpilnam. E burti uz iepakojuma cits citam seko garās virknēs. Nākošais solis kā organisms risina attīrīšanās problēmu ir  “tropiskā” čūla.

Pasaulē pieaug cilvēka ikdienas enerģijas patēriņš. To vairs nevar nosegt pat ar dabīgiem pārtikas produktiem. Lai iegūtu kādas minerālvielas dienas normu dienā jāapēd vairāki kilogrami pārtikas produkta, bet nepieciešamo minerālvielu skaits ir 70.Viens produkts satur labi ja 20 minerālvielas.

Zinātnieki uzskata, ka dabīgie uztura bagātinātāji ir pirmkārt pilsētu un arī lauku iedzīvotāju izdzīvošanas iespēja. Dabīgi ir tie uztura bagātinātāji, kas veidoti no dabas produktiem, augiem, kuri aug savvaļā vai audzēti bez mākslīgā mēslojuma, vai iegūti no dzīvniekiem un zivīm. Šie produkti ir bioloģiski aktīvi, cilvēka organisms tos atpazīst un uzņem ar labpatiku. Sintētisko vielu un minerālu pasaules vielu pievienošana padara dabīgos uztura bagātinātājus par kaitīgiem vai mazefektīviem. Līdzīgi kā ķīmiskajām zālēm parādās dažādas kaitīgas blakusiedarbības. Cilvēka organisms, kas sastāv no dzīvām šūnām, atpazīst, pieņem, apstrādā un izvada tikai dabīgus produktus no augu vai dzīvnieku pasaules. No minerāliem veidotos produktus organisms uzņem niecīgā daudzumā, bet neuzņemta un nepārstrādātā daļa veido organismā grūti šķīstošus nosēdumus, kas ir par traucēkli normālai organisma darbībai. Cilvēku veidotās ķīmiskās vielas šūna neatpazīst, neuzņem un neizvada. Un ir vienalga vai šī viela ir zāļu sastāvā vai tiek pievienota pārtikai. Tas ir viens no iemesliem kāpēc oficiāla medicīna arvien vairāk slimību atzīst par neizārstējamām.

Jāatceras, ka organisms ir pašatjaunojoša sistēma, kurai vajadzīgajā daudzumā jāpiegādā nepieciešamās uzturvielas.

 

Rakstot uz eriksde@tvnet.lv saņemsiet referālo kodu, kuru aktivizējot coral-club.com mājas lapā varēsiet piereģistrēties, un jau kā kluba biedrs, iegādājoties produkciju, saņemsiet to ar 20% atlaidi.