Saaukstēšanās un iespējamie risinājumi

Saaukstēšanās slimības un “Koraļļu kluba” bioloģiski aktīvās piedevas (BAP)

Vīrusinfekcijas avots: ar vīrusu slimais cilvēks.

Izplatīšanās ceļš: gaisa – pilienu 5 m rādiusā. Pēc izveseļošanās līdz 14 dienām vīruss ir aktīvs telpās, kur uzturējies slimais. Rekomendējam telpās izkārt ķiploku daiviņas. Pēc vīrusa nokļūšanas uz deguna gļotādas un līdz saslimšanai ir šādas stadijas:

Inkubācijas periods: 1-2 dienas;

Pirmie simptomi: 1 diena ( kaulu “laušana”, “‘kasīšanās” kaklā, auksti drebuļi);

Saslimšanas periods: temperatūras paaugstināšanās no vīrusa savairošanās asinīs līdz tā iekļūšanai šūnās toksīnu izdalīšanai ( tajā pašā laikā “izsitot” no šūnas ārā kalciju).

            Pirmie kā likums saslimst bērnudārza bērni, tad viņu mammas un gados vecāki cilvēki, asmātiķi. Notiek klīniska intoksikācija: nespēks, sāpes muskuļos, krītas asinsspiediens. Šajā periodā daudz jālieto šķidrums, lai izvadītu ārā indes (zaļā tēja ar citronu vai brūklenēm, silts Koraļļu ūdens, siltā ūdenī izšķīdinātu Mikrohidrīnu vai Kristālenerģiju. Vajag atcerēties, ka vīruss paralizē daudzus gremošanas fermentus, tāpēc zūd apetīte. Šajā periodā nevajag sevi piespiest ēst, jo asinis tiks saskābinātas ar nepārstrādātās barības atlikumiem. Temperatūru “nodzīt” arī nedrīkst, jo tā mēs traucējam organisma aizsardzības spējām aktivizēties. Aizsardzības spēku aktivizācija notiek, ja asinīs tiek izmainīts skābju-sārmu līdzsvars uz sārmaino pusi un ievadīti aktīvie Ca, Ag, Au, J joni. To izdara mūsu (BAP); Koraļļu kalcijs Coral-Mine, Mikrohidrīns, Minamīns.

            Uz vīrusa fona aktivizējas arī streptokoki un, visbiežāk, pēc nedēļas iestājas otrs temperatūras paaugstinājums. Tas saistīts ar sastrutojumiem LOR orgānos, nierēs. Ievērojiet gultas režīmu! Kļūda būs, ja lietosiet Tavegilu -gļotu evakuācija no trahejām un bronhiem aizkavēsies un var parādīties sauss, nepatīkams klepus.

            “Koraļļu kluba” produktu pielietošanas programma ARS gadījumos:

  1. Detoksikācija: Koraļļūdens, Mikrohidrīns, Kristālenerģija;
  2.  Mutes, deguna, acu gļotādas atveseļošana: zobus tīrīt ar “Mikrobraitu“, skalot mutes un deguna dobumus ar Koloidālā kalcija šķīdumu, kaklu skalot var arī ar Nāves jūras sāli vai Mikrohidrīna šķīdumu. Acis var skalot ar Koraļļu ūdeni. Heimorīta gadījumā ieteicams skalot ar Nāves jūras sāls šķīdumu, izmantojot gumijas pūslīti (noguļoties uz sāna un ievadot saturu aizdegunē, ļaujot gļotām iztecēt, pēc tam iepilināt Koloidālo sudrabu un pēc tam labāk atturēties no pastaigām svaigā gaisā.
  3. Cīņa ar infekciju ( pēc Jūsu izvēles):

Ehināceja ( 1 kaps. x 4) – imūnstimulators;

Skudru koka miza (1 kaps. x 3) – antibakteriāls, pretvīrusu līdzeklis ( bērniem ¼ vai ½ kaps.);

Zāļu maisījums Nr.2 (1 tabl. x 3)- organisma detoksikācijai;

Zāļu maisījums Nr.3 (1 tabl. x 3)-elpošanas orgānu profilaksei un attīrīšanai;

(bērniem labāk izmantot nevis zāļu maisījumus, bet gan analogos zāļu uzlējumus);

Lakricas sakne – sens līdzeklis, kas labvēlīgi ietekmē visas orgānu sistēmas. Veic pretvīrusu, antibakteriālu un antitoksisku iedarbību. Mīkstina klepu, nostiprina organisma aizsargspējas;

Žibulīši – bronhu iekaisuma gadījumos, ja apgrūti. krēpu izvadīš., iekaisušas balss saites.

Ķiploks – piemīt pretvīrusu, pretiekaisumu un antioksidanta daba, attīra asinsvadus no trombiem (īpaši labs gados vecākiem cilvēkiem);

Minamīns – pats garšīgākais vispārspēcinošs līdzeklis (īpaši labs bērniem).

  1. Uzturs: Spirulīna, Superuzturs, Pilnvērtīgs uzturs, Kokteiļi “Fitoenerģija” un “Karaliskais uzturs”;
  2. ARS un gripas profilaksei: Eksta – Si (dabīgais C vitamīns ar spirulīnu),

Pilnvērtīgs uzturs, Zaļais zelts, Ķiploks, Ehināceja, Bērnu garšīgie vitamīni un Košļājamais kalcijs.

  1. Bieži slimojošiem bērniem ar novājinātu imūnsistēmu: Koraļļūdens (1 pac uz 1 l ūdens), Košļājamais kalcijs (līdz 4 tabl. dienā), Bērnu garšīgie vitamīni, Minamīns.
  2. Pie sarežģījumiem: Mikrohidrīns (1 kaps. x2), Koraļļūdens, Aktivīns, Gremošanas formula, Pilnvērtīgs uzturs, Jaunpiens (1kaps. x 3d., var divkāršot), Zāļu uzlējumi Nr.5 un Nr.6).
  3. Imunitātes atjaunošanai: Jaunpiens, Omega 3/60, Haizivs aknu eļļa.

Rakstot uz eriksde@tvnet.lv saņemsiet referālo kodu, kuru aktivizējot coral-club.com mājas lapā varēsiet piereģistrēties, un jau kā kluba biedrs, iegādājoties produkciju, saņemsiet to ar 20% atlaidi.

Šī ziņa tika publicēta sadaļā Aizsardzība, Koraļļu klubs, Programmas, Veselībai, Veselības pamati. Pievienojiet to kā grāmatzīmi saite.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *