Uztura bagātinātāju pielietojums


Kā liecina pasaules statistika, mūsu veselība tikai 10% gadījumos ir atkarīga no medicīnas, bet pārējos 90%- no mums pašiem. Veselības pamatā ir ticība Dievam, saviem spēkiem, veselīgs uzturs, labs ūdens, organismā pietiekams daudzums vitamīnu un mikroelementu. Attīstītajās valstīs- Japānā uztura bagātinātājus lieto 90% iedzīvotāju, ASV- 70%, Latvijā pagaidām tikai 8%. Latvija ieņem gandrīz pirmo vietu mirstības ziņā uz iedzīvotāju skaitu.

Mēs vēlamies redzēt cilvēkus skaistus un veselus. To var panākt papildinot savu uzturu ar pietiekošu daudzumu mikroelementu, vitamīnu u.c. iztrūkstošo vielu. UB ir gudrāk pārdomāti un koncentrētāki nekā ikdienas uzturs. No visa labākā, kas ir atrodams visos kontinentos Coral Club ir iekļāvis UB produkcijā un daudzi lietošanas gadi un Veselības Akadēmijas pieredze ir apstiprinājusi sekojošu uztura bagātinātāju pielietojumu:

Minimums veselības uzturēšanai– Koraļļu kalcija (KK) Coral Mine ūdens- lietot pa 3 malkiem dienā, iesākumā vienu mēnesi, tad turpināt 5 dienas nedēlā, tā 6 mēnešus, tālāk pēc nepieciešamības. Mikrohidrīns(antioksidants) atšķaidīts ūdenī- iesākumā 1x nedēlā, pēc mēneša 1x nedēļās, tad 1x mēnesī. Lucernu( palīdz atjaunoties šūnām)- lietot 1x 3d., pēc mēneša 1x nedēļā. Lecitīnu (atjauno nervu šūnu apvalkus)- 1x 3d., pēc mēneša 1x nedēļā. Melnā rieksta lapas(kuņģa attīrīšanai)- 1x 3d., pēc mēneša 1x nedēļā, pēc tam reizi 2 nedēļās.  Cinku(svarīgs mikroelements)- 1x 3d., pēc mēneša 1x nedēļā. Žibulīšus(redzes uzlabošanai) -1x 5d., pēc tam 2x mēnesī. Papaija saknes(gremošanas ferments)- 1x nedēļā. Lakricas sakne(limfas attīrošs līdzeklis)- lietot 1x 5 dienās. Eihanācija( dabīgs antibiotiķis, paaugstina imunitāti)- )- lietot 1x nedēļā. Mikrobraits (zobu pulveris ar antioksidanta īpašībām)- lietot 1x 3d., pārējās dienās citu zobu pastu(iepakojuma pietiek 1 gadam). Emmu  tauku dziedējošs balzāms(veicina ādas atjaunošanos, brūču sadziedēšanu, sāpju noņemšanu)- lieto pēc vajadzības, ieteicams profilaksei periodiski sejai un rokām.

Grippas, ARS gadījumā– Koraļļu kalcijs (KK) siltā ūdenī 2xd., mikrohidrīns siltā ūdenī 1xd; ehinācija, lucerna, aktivīns- 1xd., skudru koka miza-1x 3d.

Pretiekaisuma programma– Silts KK ūdens, silts mikrihidrīna ūdens, skudru koka miza, aktivīns, ehinācija- katru 1x dienā.

Pie osteohondrozes– lecitīns- 1x d., Koraļļu kalcijs (KK) siltā ūdenī- 2xd, minamīns- 1xd., komprese ar emmu taukiem uz sāpošās vietas; MSM, lucerna, skudrkoka miza- 1xd.

Asinsrites sistēmas darbības uzlabošanai– lucerna-1xd., gotu kola, spirulīna- 1x3d, KK- pa 3 malkiem dienā, E vitamīns, B grupas vitamīni, selēns-1x 5d., asimilators.

Limfatiskās sistēmas tīrīšanai– lakricas sakne, cinks, brūnaļģe, aktivīns, lucerna, selēns- 1x3d., periodiski lietojot lakricu kopā ar cinku, brūnaļģi kopā ar aktivīnu, lucernu kopā ar selēnu.

Gremošanas sistēmas darbības uzlabošanai– papaijā, lucerna- 1xd.,digistable, mega acidofilus, asimilators.

Elpošanas sistēmas darbības uzlabošanai– Lakricas sakne, Exta See(C vitam.), lucernu- 1xd., Prettuberkulozes programma- Skudrkoka miza, Omega 3/60, lakrica, koloīdais sugrabs, lucerna.

Nervu sistēmas darbības uzlabošanai– lecitīns, B grupas vitamīni, cinks, protiviti-aminoskābes,  grifonija, KKalcijs.

Organisma attīrīšanai– melnā rieksta lapas, Kkalcijs, parafaits.

Nieru un urīnceļu slimību profilaksei-, lucerna, artišoks.

Redzes atjaunošanai– žibulīši 1x 3d., fikotēns 1x 3d., lecitīns, aktivīns- 1×5 d.

Onkoslimajiem– Kkalcijs- 2xd., mikrohidrīns1xd., lucerna, cinks, melnā rieksta lapas, fikotēns- 1x2d.,skudru k.m.

Ādai– emmu tauki, lucernan fikotēns, MSM, cinks, emmu tauku dziedējošais balzāms ar tējas koka eļļu.

Liekā svara sabalansēšana– Kkalcijs, papaija, aktivīns, Omega3/60, komplekss 24/7, protiviti.

Depresijas gadījumā– lecitīns, grifonija, B grupas vitamīni, mikrohidrīns, minamīns, neirobraits.

Alhokolisma gadījumā– mikrohidrīns pa kapsulai 1x, KKalcijs.

Cilvēka organisms atzīst tikai dabīgus produktus un Coral Club tos Jums piedāvājam. Veselā organismā vienmēr ir labsajūta un možums. Esiet veseli un laimīgi!

 

Rakstot uz eriksde@tvnet.lv saņemsiet referālo kodu, kuru aktivizējot coral-club.com mājas lapā varēsiet piereģistrēties, un jau kā kluba biedrs, iegādājoties produkciju, saņemsiet to ar 20% atlaidi.