Koraļļu ūdens


Coral_mineKORAĻĻU KALCIJS “CORAL MINE”

Par visiem vairāk cilvēkus mīl DIEVS. Viņš mums dāvājis iespēju iepazīt un lietot Koraļļu kalciju, kas pārveido ūdeni par DZĪVU ūdeni. Tas iedzerts uzlabo šūnu vidi un tad veselās šūnās spēj darboties mūsu GARS. Būsim veseli!

Sango korallis ir viena no 2500 koraļļu sugām un tas veidojas tikai pie Okinavas un Tokurosimas salām Japānā. Koraļļa Sango struktūra un minerālvielu sastāvs ir ļoti līdzīgs cilvēka organisma sastāvam. Kalcijs ir mūsu organisma pamatelements. Smalki samalts korallis savienojoties ar dabīgu ūdeni to pārveido par DZĪVU ūdeni ar ideāli pareizu struktūru atomu līmenī un jonizētā veidā kalcijs un vēl 70 mikroelementi viegli izšķīst visā organismā labvēlīgi iedarbojoties uz vissmalkāko līmeņu šūniņām. Ikdienā lietojot Koraļļu ūdeni samazinās iespēja saslimt ar 150 smagām slimībām.

Koraļļu kalcijs savienojoties ar ūdeni to pārveido par DZĪVU ūdeni:

1.Koraļļu kalcijs ūdeni strukturizē– DZĪVĀ ūdens vissmalkāko atomu struktūra izveidojas par pareizu un ideālu. Koraļļu kalcijs ir Dieva dāvana cilvēkiem, tā dod iespēju iegūt veselību. Šķidri kristāliskā ūdens struktūra ir ideāla priekš mūsu organisma. Iedzerts ūdens ātri savienojas ar starpšūnu un iekššūnu šķidrumu un palīdz organismam atgūt pareizo enerģētisko stāvokli. Koraļļu ūdenim sasalstot veidojas ideāla sniegpārsliņas struktūra.

  1. Koraļļu kalcijs jonu veidā organismam dod svarīgus iztrukstošus minerāļus- kalciju, sudrabu, magniju, nātriju, dzelzi, kāliju, jodu, fosforu, bromu, varu, zeltu un citus, kopā 70 mikroelementus, kas DZĪVAJĀ ūdenī pāriet organismam viegli asimilējamā formā- jonu formā un aizpilda atomu ķēdēs trūkstošos elementus. Tikai pilnīgi izveidotā atomu savienojumu ķēde spēj veidot pilnvērtīgas molekulas. Mūsu dzīvajā organismā visam ir jābūt izveidotam pilnvērtīgi- tieši tā, kā Dievs to ir iecerējis.
  2. DZĪVAIS ūdens cilvēka organismā spēj normalizēt skābju- sārmu līmeni:

Koraļļu kalcijs organismā neitralizē lieko skābumu. No produktiem vai tabletēm ņemtais kalcijs ļoti grūti asimilējās organismā. Skābā vide organismā ir par iemeslu daudzām slimībām. Regulāri lietots Koraļļu ūdens normalizē skābju – sārmu līmeni un organismu bagātina ar skābekli.

  1. Koraļļu ūdens iegūst svarīgu īpašību- tā oksidēšanās- reducēšanās potenciāls kļūst negatīvs- tas kļūst –50mv- ūdens kļūst izmantojamāks šūnu vielmaiņas procesos. Šūnām nav jātērē papildus enerģija, lai dzeramo ūdeni padarītu par sev izmantojamāku.
  2. Koraļļu kalcijs “Coral Mine” pazemina ūdens virsmas spraigumu, darot to bioloģiski izmantojamāku- ir ļoti svarīgi, lai visi minerāļi, ko piedāvā koraļļu ūdens viegli un pilnīgi organismā asimilētos. Tāpat svarīgi, lai pārāk sasaistītās organisma šūniņas periodiski nedaudz atbrīvotos un ļautu iztīrīties un dotu iespēju attīrīties starpšūnu šķidrumam, limfai un asinīm. Šī īpašība organismam bez papildus enerģijas tērēšanas ļauj papildināt iekššūnu rezerves- jo vairāk ūdens šūnās, jo labāka šūnu vielmaiņa, jo organisms lēnāk noveco.
  3. Augstais kalcija jonu daudzums koraļļu ūdenī organismā veic funkcijas:

stiprina organisma imunitāti, normalizē asinsspiedienu, bagātina organismu ar skābekli, 10 reizes samazina iespēju saslimt ar sirds, asinsvadu un onkoloģiskām slimībām, regulē šūnu augšanas un darbības procesus, ir šūnu celtniecības materiāls, normalizē organisma skābju sārmu vidi. Palīdz izveseļoties gripas, ARS, angīnas, galvas sāpju, iesnu, saindēšanās ar pārtiku un pārēšanās gadījumos. Paaugstina muskuļu un locītavu saišu elastību, atjauno kaulu un skrimšļu struktūru. Piedalās asins sarecēšanā, nodrošina nervu šūnu atjaunošanos un elektrisko impulsu pārvadi, aktīvi piedalās vielmaiņā, veic pretiekaisuma un pretalerģisko darbību, regulē cukura līmeni organismā, palīdz ārstēties no alkohola, zāļu, kaitīgu ieradumu atkarības, sakārto šūnu strukturālo vidi- tiek sasniegts optimāls asins un starpšūnu pH. Veicina nieru, aknu un gremošanas trakta attīrīšanos, normalizē asinsspiedienu un cukura līmeni asinīs, nostiprina sirds un asinsvadu sistēmu. Bagātina organismu ar skābekli.

Koraļļu kalcijam ir milzīga loma vēža ārstēšanā- 90% gadījumos pēc regulāras Koraļļu kalcija lietošanas, vēža šūnas vairs netiek atrastas. Vēža šūnas attīstās tad, kad organismā trūkst skābekļa. DZĪVAIS ūdens organismu bagātina ar skābekli.

  1. Koraļu kalcijs ir kaitīgo vielu uzsūcējs : -dabas izcelsmes adsorbents, kas attīra ūdenī esošos hlora savienojumus. Hlors, ūdenī ir organisko savienojumu veidā un ir īpaši bīstams cilvēkam. Pat hlora filtri neveic 100% ūdens attīrīšanu no hlora.
  2. Koraļļu kalcijam papildus pievienotais sudrabs iznīcina ūdenī esošās baktērijas un vīrusus.

 

Rakstot uz eriksde@tvnet.lv saņemsiet referālo kodu, kuru aktivizējot coral-club.com mājas lapā varēsiet piereģistrēties, un jau kā kluba biedrs, iegādājoties produkciju, saņemsiet to ar 20% atlaidi.