Konferences

KK_konf_2006_Gudrība cilvēkā ienāk, uzkrājot pieredzi, apgūstot zināšanas. Gudrs cilvēks mācās arī no citu tautu pieredzes. Starptautiskas konferences dod iespēju daudz uzzināt un mācīties. Tā ir arī iespēja satikt draugus un apceļot pasauli.

Būt skaistam un veselam, tā ir liela laime. Izzināt sevī esošās vērtības, tā ir gudrība.  Jau šodien mēs veidojam rītdienas laimi. Ja zinām, kā pilnvērtīgi savu organismu nodrošināt ar mikroelementiem, vitamīniem, aminoskābēm un citām uzturvielām, tad veselas un spēcīgas šūnas mūs darīs laimīgus. Mēs vēlamies redzēt cilvēkus skaistus un veselus. To var panākt rūpīgi sabalansējot ikdienas uzturu un papildinot to ar pietiekošu daudzumu uztura bagātinātājiem. Cilvēka organisms atzīst tikai dabīgus produktus. Veselā organismā vienmēr ir labsajūta un možums.

Būsim veseli un laimīgi!

Foto no dažādām konferencēm.

« 1 gada 2 »
Šī ziņa tika publicēta sadaļā Foto galerijas, Konferences, Koraļļu klubs. Pievienojiet to kā grāmatzīmi saite.

4 komentāri par Konferences

 1. Girts saka:

  Jā, tā ir noderīga lieta.

 2. Gita saka:

  Vēl tagad ar prieku atceros CCI sporta svētkus Līgatnē! Jautri!

 3. Jaunpiedzimušais saka:

  3 Mouzs 1 : 26 “Nedariniet sev elkus vai izgrieztus tēlus, neceliet sev piemiņas akmeņus; arī savā zemē neceliet iezīmētus piemiņas akmeņus, lai to priekšā liektos līdz zemei, jo Es esmu Tas Kungs, jūsu Dievs!”
  Vai tad Bībeli nemaz nelasiet? Ne Delpers ne tie līdzskrējēji….

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *