Ēriks Delpers IESPĒJA BŪT VESELAM


Categories:

MIKROHIDRĪNS

 

Mikrohidrīns ir visspēcīgākais no šodien pazīstamajiem antioksidantiem, kas neitralizē un padara nekaitīgus brīvos radikāļus, kuri izveidojas organismā. Brīvo radikāļu skaits palielinās, lietojot treknu uzturu, cukuru, uzturoties piesārņotā vidē.

Mikrohidrīns uzlabo šūnu ieskaujot bioloģisko vielu raksturojumu pH līmeni, virsmu spriegumu un vadāmību. Mikrohidrīns veicina: vispārēju veselības nostiprināšanu, pilnīgāku barības vielu izmantošanu, paaugstina tonusu, paaugstina organisma enerģētiskās rezerves, stimulē garīgās spējas, aizkavē organisma novecošanās procesus, novērš brīvo radikāļu izraisītos traucējumus un pat daudzu hronisku slimību attīstību. Mikrohidrīns uzlabo ūdens kvalitāti.

Mikrohidrīnam piemīt pretvīrusu un antibakteriāla iedarbība.

Lietošana: 1 kapsula dienā ēšanas laikā, uzdzerot glāzi ūdens. Devu var palielināt līdz 2 kapsulām dienā vai pēc ārsta ieteikuma.

Mikrohidrīna vēsture.

Pirms 15 gadiem pazīstamais zinātnieks dr.Flanagans radīja mikroklasterus -negatīvi lādētus koloīdus, izveidotus no pārtikā lietojamiem minerāliem, kas uzlabo starp audu šķidruma īpašības. Vēlāk dr.Flanagans atklāja veidu, kā iegūt vēl iedarbīgākus mikroklasterus, bagātinot tos ar ūdeņradi un iegūstot papildus elektronu. Tika izveidots spēcīgs antioksidants – mikrohidrīns, kas satur vairāk elektronu salīdzinot ar citiem antioksidantiem. Mikrohidrīns organismā sadalās: silīcijā, kālijā, magnijā, ūdeņradī un ūdenī.

Brīvie radikāļi ir nestabilas molekulas, kas veidojas cilvēka organismā no nesabalansēta uztura, stresa, pesticīdiem, apkārtējās vides piesārņojuma, elektriskā lauka no dažādu sadzīves tehnikas ierīcēm un arī dabiskiem organisma bioloģiskiem procesiem dzīves laikā. Organismā brīvie radikāļi pievienojas stabilai molekulai, atņem tai elektronu un tādā veidā pārvērš stabilo molekulu par brīvo radikāli. Šī nepārtraukta ķēdes reakcija bojā šūnas, attīstās slimības un priekšlaicīgas deģeratīvas izmaiņas.

Tāpēc jūsu organismam nepieciešams superantioksidants. Pateicoties zinātnes atklājumiem šāds antioksidants ir un viņa radīšana ir liels solis veselības aizsardzības jomā.

Katra mikrohidrīna kapsula satur 250 mg ar ūdeņradi bagātu silīcija oksīdu, t.i. silīcija oksīda un ūdeņraža atomi modificēti tā, ka satur vāji piesaistītu papildus elektronu. Šis elektrons viegli pievienojas brīvajiem radikāļiem un tos neitralizē. Katra mikrohidrīna kapsula satur vairākus tūkstošus elektronu, jo ūdeņradis ir vissīkākais no zināmajiem ķīmiskajiem elementiem.

Mikrohidrīns ir unikāls preparāts, par kuru tā radītājs Patriks Flanagans 1994. gadā tika nominēts Nobela prēmijai. Tas ir visiedarbīgākais no visiem mūsdienās zināmajiem antioksidantiem, turklāt dabisks un absolūti nekaitīgs. Mikrohidrīns neitralizē pienskābes radikāļus.

Mikrohidrīns dod bāzi augstu sportisku rezultātu sasniegšanai visos sporta veidos, sevišķi sporta veidos, kas prasa augstu izturību. Tas dod kolosālu enerģijas daudzumu. To lieto daudzi olimpisko spēļu dalībnieki.

Mikrohidrīns paaugstina asins sārmainību, tādēļ asinis tiek bagātīgāk piesātinātas ar skābekli, paaugstinot cilvēka fiziskās un garīgās darbaspējas. Sportisti sasniedz optimālos rezultātus, vieglāk iztur pārslodzes. Mikrohidrīns ir sertificēts antidopinga komitejā un nekādā gadījumā nav pieskaitāms dopingu kategorijai.