Ēriks Delpers IESPĒJA BŪT VESELAM


Categories:

KORAĻĻU KALCIJS CORAL- MINE

 

Koraļļu kalcijs pārveido ūdeni par dzīvu ūdeni. Tas iedzerts uzlabo šūnu vidi un tad veselās šūnās spēj darboties mūsu gars. Būsim veseli!

Sango korallis ir viena no 2500 koraļļu sugām, un tas veidojas tikai pie Okinavas salas Japānā. Sango koraļļa struktūra un minerālvielu sastāvs ir ļoti līdzīgs cilvēka organisma sastāvam.

Kalcijs ir mūsu organisma pamatelements. Smalki samalts korallis, savienojoties ar dabīgu ūdeni, to pārveido par dzīvu ūdeni ar ideāli pareizu struktūru atomu līmenī, un jonizētā veidā kalcijs un vēl 70 mikroelementi viegli izšķīst visā organismā labvēlīgi iedarbojoties uz vissmalkāko līmeņu šūniņām. Ikdienā to lietojot, samazinās iespēja saslimt ar 147 slimībām. Koraļļu ūdens īpašības:

1.Koraļļu kalcijs Coral-Mine ūdeni strukturizē: dzīvā ūdens vissmalkāko atomu struktūra izveidojas par pareizu un ideālu. Koraļļu kalcijs ir dāvana cilvēkiem, tā dod iespēju iegūt veselību. Šķidri kristāliskā ūdens vide pārtop par atbilstoši ideālajam, cilvēka organismam tik ļoti nepieciešamajam smalkajam enerģētiskajam rakstam. Iedzerts ūdens ātri savienojas ar starpšūnu un iekš šūnu šķidrumu un palīdz organismam atgūt pareizo enerģētisko stāvokli. Koraļļu ūdenim sasalstot veidojas ideāla sniegpārsliņas struktūra.

  1. Koraļļu kalcijs Coral-Mine jonu veidā organismam dod nepieciešamos minerālus:

kalciju, sudrabu, magniju, nātriju, dzelzi, kāliju, jodu, fosforu, bromu, varu, zeltu un citus, kopā 70 mikroelementus, kas dzīvajā ūdenī pāriet organismam viegli asimilējamā – jonu formā un aizpilda atomu ķēdēs trūkstošos elementus. Tikai pilnīgi izveidotā atomu savienojumu ķēde spēj veidot pilnvērtīgas molekulas.

  1. Dzīvais ūdens cilvēka organismā spēj normalizēt skābju – sārmu līmeni:

Koraļļu kalcijs organismā neitralizē lieko skābumu. No produktiem vai tabletēm ņemtais kalcijs ļoti grūti asimilējās organismā. Skābā vide organismā ir par iemeslu daudzām slimībām.

  1. Koraļļu ūdenim Coral Mine ir svarīga īpašība. Tas spēj pārveidot ūdens oksidēšanās – reducēšanās potenciālu. Tas kļūst negatīvs – 50mv. Līdz ar to ūdens kļūst izmantojamāks šūnu vielmaiņas procesos. Šūnām nav jātērē papildus enerģija, lai dzeramo ūdeni padarītu par sev izmantojamāku.
  2. Koraļļu kalcijs Coral-Mine pazemina ūdens virsmas spraigumu, darot to bioloģiski izmantojamāku – ir ļoti svarīgi, lai visi minerāli, ko piedāvā dzīvais ūdens viegli un pilnīgi asimilētos organismā. Tāpat svarīgi, lai pārāk sasaistītās organisma šūniņas periodiski nedaudz atbrīvotos un ļautu iztīrīties, kā arī dotu iespēju attīrīties starpšūnu šķidrumam, limfai un asinīm. Šī īpašība organismam bez papildus enerģijas tērēšanas ļauj papildināt iekš šūnu rezerves – jo vairāk ūdens šūnās, jo labāka šūnu vielmaiņa, jo organisms lēnāk noveco.
  3. Augstais kalcija jonu daudzums koraļļu ūdenī Coral Mine organismā veic šādas funkcijas: stiprina organisma imunitāti, normalizē asinsspiedienu, bagātina organismu ar skābekli, 10 reizes samazina iespēju saslimt ar sirds, asinsvadu un onkoloģiskām slimībām, regulē šūnu augšanas un darbības procesus, ir šūnu celtniecības materiāls, normalizē organisma skābju – sārmu vidi, piedalās asins sarecēšanā, nodrošina nervu šūnu atjaunošanos un elektrisko impulsu pārvadi, aktīvi piedalās vielmaiņā, veic pretiekaisuma un pretalerģisko darbību, regulē cukura līmeni organismā, palīdz ārstēties no alkohola, zāļu, kaitīgu ieradumu atkarības, sakārto šūnu strukturālo vidi.

Koraļļu kalcijam ir milzīga loma vēža ārstēšanā – 90% gadījumu pēc regulāras Koraļļu kalcija lietošanas, vēža šūnas vairs netiek atrastas. Vēža šūnas attīstās tad, kad organismā trūkst skābekļa. Dzīvais ūdens organismu bagātina ar skābekli.

  1. Koraļļu kalcijs Coral-Mine ir kaitīgo vielu uzsūcējs: dabas izcelsmes absorbents – attīra ūdenī esošos hlora savienojumus. Hlors, kas ir ūdenī organisko savienojumu veidā, ir īpaši bīstams cilvēkam. Pat hlora filtri neveic 100% ūdens attīrīšanu no hlora.
  2. Koraļļu kalcijam Coral-Mine papildus pievienotais sudrabs iznīcina ūdenī esošās baktērijas un vīrusus. Dzersim koraļļu dzīvo ūdeni un tas mūs darīs veselus un stiprus!