Ēriks Delpers IESPĒJA BŪT VESELAM


Categories:

VIELA PĀRDOMĀM

Arizonā tika veikts interesants eksperiments. Trīs laulāti pāri pavadīja izolācijā trīs gadus. Eksperimenta laikā viņi lietoja veselīgu uzturu, kuru paši izaudzēja, elpoja attīrītu gaisu un dzēra nepiesārņotu ūdeni. Kad beidzās eksperiments, viņus izmeklēja Kalifornijas universitātes mediķi gerontologi. Visi rezultāti, asins analīzes un citi dzīvībai svarīgi rādītāji, tika ievietoti Losandželosas universitātes datorā, kurš izdeva secinājumu, ka, gadījumā, ja viņi turpinās dzīvot tādā pašā režīmā, viņiem ir iespējams nodzīvot līdz 165 gadiem. Tas viss tikai pierāda to, ka ir pilnīgi reāli nodzīvot līdz 120 gadiem.

Ja jūs tiešām vēlaties dzīvot ilgi atcerieties svarīgāko – jādara tikai tas, kas jums nes labumu. Cilvēkam nepieciešamas barības piedevas: 70 minerāli, 12 vitamīni, 28 aminoskābes un proteīnu saturošas olbaltumvielas, pamata taukskābes. Pavisam 112 piedevas ikdienas diētai, lai neattīstītos slimības, kuras izsauc šo vielu trūkums.

Tagad sakiet, kuram no jums nācies pārdzīvot tādu nepatīkamu lietu kā nierakmeņus? Ļoti daudziem. Sakiet, no kā jums ārsts lika atteikties uzturā vispirms? No kalcija. Nekādu piena produktu, nekādu kalciju saturošu produktu! Tāpēc, ka pastāvēja uzskats, kalcijs nierēs rodas no kalcija, kas ir sastopams produktos. Patiesībā nierakmeņi rodas no jūsu kauliem. Kad jūsu organismā ir kalcija deficīts, jums rodas nierakmeņi.

Tika izpētīti 4000 pacienti, kurus sadalīja 5 kategorijās. Grupā, kura saņēma vislielāko kalcija devu, nevienam netika konstatēti nierakmeņi. Ja jūs pamanīsiet rozā plankumus, tas liecina par agrīnu selēna deficītu. To pamanot sāciet 6 mēnešus lietot selēnu. Pusgada laikā jums izdosies šo procesu pagriezt atpakaļ.

Pirmā cinka deficīta pazīme organismā ir tas, ka zūd garša un oža, kad jums sāk nepatikt sievas gatavotais ēdiens un jūs sūdzaties, ka nejūtat ēdiena garšu. „Es pats pavadīju pusi dienas virtuvē, lai pagatavotu garšīgas pusdienas, bet tu tās pat neuzslavē.” ,,Interesanti, atnācu uz virtuvi, bet neko nesajūtu…”. Tas ir cinka deficīts.

Kalcija deficīts izraisa 147 dažādas slimības. Pazīstama slimība, kad sejas viena puse sašķobās. Tā nav paralīze, bet gan sejas nervu iekaisums – to izraisa kalcija trūkums organismā. Osteoporoze – šī slimība ieņem 10. vietu pieaugušo iedzīvotāju nāves cēloņu vidū. Šī slimība ir ļoti dārga – operācija, lai nomainītu gurna kaula kakliņu vai gurna locītavu, maksā lielu naudu. Un vēl – sāpes jostas vietā, 85 % cilvēku cieš no sāpēm joslas vietā, neatkarīgi no tā vai viņi strādā pie datora, izkrauj mašīnas vai vada autobusus. Tā ir liela traģēdija. Patiesībā sāpes jostas vietā ir mugurkaula osteoporoze, neatkarīgi vai ir problēma ar mugurkaula diskiem vai nē. Ja diskam nav uz kā turēties, mugurkauls novājinās, noārdās, īpaši, ja jums ir vara trūkums organismā.

Visiem ilgdzīvotājiem, kuri dzīvojuši līdz 120 gadiem, ir kaut kas kopējs – viņi visi dzīvo augstkalnu ciematos un lieto ūdeni no kūstošajiem kalnu sniegiem, kas satur no 60 līdz 72 minerāliem. Un viņiem nav diabēta, sirds asinsvadu slimības, augsta asinsspiediena, artrītu, osteoporozes, vēža, kataraktas, glaukomas, nav defektu jaundzimušajiem, nav cietumu, nav narkomānu, nav nodokļu, nav ārstu un viņi dzīvo bez slimībām. Padomājiet par to un esiet veseli!