Ēriks Delpers IESPĒJA BŪT VESELAM


Categories:

IEVADS

 

Būt skaistam un veselam, tā ir liela laime. Izzināt sevī esošās vērtības, tā ir gudrība. Zināt veselības pamatus – tas ir katra cilvēka pienākums. Jau šodien mēs veidojam rītdienas laimi. Ja zinām, kā pilnvērtīgi savu organismu nodrošināt ar mikroelementiem, vitamīniem, aminoskābēm un citām uzturvielām, tad veselas un spēcīgas šūnas mūs darīs laimīgus.

Šajā informatīvajā bukletā ir apkopota daudzu radošu cilvēku sagatavotie materiāli par pareizu uzturu, uztura bagātinātājiem, zināšanas par elementārajiem veselības pamatiem, par ūdens lomu veselības nostiprināšanā u.c. Veselības uzturēšanā ir jāiegulda ikdienas pastāvīgs darbs.

Jūs varēsiet lasīt cilvēku domas un ieteikumus veselības saglabāšanā un uzturēšanā. Daudzu gadu pieredze un vēlme palīdzēt citiem veidoja radošas domas un kopējā darba rezultātā tapa pieejama šī informācija.

Mēs vēlamies redzēt cilvēkus skaistus un veselus. To var panākt rūpīgi sabalansējot ikdienas uzturu un papildinot to ar pietiekošu daudzumu uztura bagātinātājiem. Cilvēka organisms atzīst tikai dabīgus produktus. Veselā organismā vienmēr ir labsajūta un možums.

Būsim veseli un laimīgi!

Ēriks Delpers