Ēriks Delpers IESPĒJA BŪT VESELAM

NOVĒLĒJUMI TURPMĀKAJAM DARBAM

 

Lai veselības pamatu izzināšana ir labs palīgs mūsu darbā! Lai nostiprinās veselība un vairojas spēks! Lai mūsu sirdis ir laimes un prieka pilnas! Lai tās staro un dāvā cilvēkiem mīlestību un gudrību!

Lai saprotošas un pretimnākošas ir tuvāko sirdis! Lai izdodas mūsu Coral darbs cilvēku apmācībā, sagatavošanā! Lai veicas Coral Club  produkcijas izzināšana!

Lai atrodas domubiedri un patiesi saprotoši cilvēki! Lai mūs uzklausa un pieņem tie, kas gatavi saprast mūsu darbu! Lai pacietīgas mūsu sirdis un patiesi skaidrs prāts par Coral darba nepieciešamību! Lai aug pārliecība par Coral club produkcijas brīnumaino darbību cilvēkos (kuru apliecinājis ne viens vien profesionāls ārsts un tūkstošiem cilvēku), un lai pārliecība aug arī mūsu tuvāko vidū! Lai mums izdodas katru mēnesi atrast vismaz vienu saprotošu draugu un tad, lai tas pievienojas mūsu, par veselīgu dzīvesveidu domājošo pulkam, ja vēlas!

Laiks tagad rit patiesi ļoti ātri un tam līdzi tikt var vienīgi aktīvi darbojoties un rūpējoties par savu veselību. Kam gan ir vajadzīgs slims darbinieks? Kam gan nav vajadzīga veselība? Veselā miesā – vesels gars. Katram gadam ir savs dzīves temps un ritms. Pasaulē ir pārmaiņu laiks. Pieaug vispārējā spriedze. Cilvēka darbībai un izdzīvošanai ir nepieciešams vairāk enerģijas nekā agrāk. Tā ir patiesība. Pārtikas produkti ir piesātināti ar konservantiem, aizvietotājiem un krāsvielām. Mums nekas cits neatliek, kā tikai pieņemt nolikto dzīves tempu un apstākļus.

Ik dienu turpina pieaugt cilvēka enerģijas patēriņš. Visi radušies apstākļi prasa arī pilnvērtīgāku uzturu. Ar ikdienas uzturu vairs to pilnvērtīgi nosegt nevar. Tāpēc jau cilvēkiem tika dāvāta doma par pasaulē labāko uztura bagātinātāju ražošanu un izplatīšanu. Mums tik ļoti svarīga ideja par nodomu – cilvēkus darīt veselus, garā bagātus – realizēt kā galveno nepieciešamību.

Saprotams, ka tas nav viegls darbs. Pasaulē tas tiek realizēts jau daudz gadus un ir pienācis laiks Latvijai. Šobrīd Coral Club produkciju pie mums lieto tikai 1/10 daļa potenciālo lietotāju. Tātad katrs Coral Club biedrs pēc laika sava darba augļus daudzkārt vairos un ieraudzīs cilvēkus stiprākus, veselākus un laimīgākus.

Svarīgi neaizmirst arī pašam lietot mūsu produkciju. To ikdienā prasa organisms. Tieši kādus produktus? Varat veikt veselības pārbaudi pie ārsta un ārsts piemeklēs, kādi jums nepieciešami. Būtu ideāli, ja katrs cilvēks varētu to izjust ar sirdi, jeb intuitīvi. Tas nenozīmē, ka daudz, bet tikai dažas – četru, piecu, dažādu produktu kapsulas vai tabletes. Ja paši iemācīsimies, tad pratīsim iemācīt arī citus.

Laimes sajūtu var radīt apziņa, ka tu kādam esi vajadzīgs. Cik patīkami no cilvēka dzirdēt PALDIES – par veselības un garastāvokļa, spēka un pašsajūtas uzlabošanos.

Jāatceras, ka sakārtotā un veselīgā miesā ienāk gars ar īpaši būtisku spēju darīt cilvēku stipru un laimīgu.

Slimīgā miesā iztrūkst mikroelementi, vitamīni, aminoskābes u.c. Tāda miesa kopumā ir ļengana, ātri noveco. Tieši uztura bagātinātāji spēj atgriezt organismam iztrūkstošās vielas, darīt to stingru un spēcīgu. Veselīgas šūnas cilvēka organismā spēj paveikt pilnīgi visus darbus.

Nesen tika veikta Coral Club biedru aptauja. Apkopojot 110 kluba biedru aptaujas anketas redzams, ka visi aktīvi lieto dabīgos Coral Club produktus tā iegūstot stabilu veselību un palīdzot būt veseliem arī saviem tuviniekiem. Daudzi no viņiem ir atrisinājuši arī nopietnas veselības problēmas. Prieks, ka pateicas par iespēju būt veseliem vienmēr. Anketās raksta, ka tagad darbojoties klubā un lietojot tā produktus ir vairāk enerģijas, labu domu un draugu.

Mūsu Coral Club biedru skaits aug. Aptaujātie izteikušu vēlēšanos darboties turpmāk vēl aktīvāk piesaistot jaunus biedrus un iegūt augstākus statusus. Daudziem darbs klubā veicinājis finansiālo neatkarību.

Iedarbināsim savas spējas dāvāt cilvēkiem iespēju būt stiprākiem un veselākiem. Savas zināšanas pakāpeniski mācīsim arī saviem tuvākajiem. Dosim iespēju citiem darboties mūsu kompānijā – lai tas viņiem ir kā patīkams darbs. Zinu, ka par katru Coral darbu, cilvēks arī sirdī saņem gandarījumu un stiprinājumu.

 

Lai kopējiem spēkiem un savstarpējo sapratni mums izdodas izveidot kvalitatīvu darbu cilvēku labā!

Lai mūsu aktivitātes tiek ievērotas un pieņemtas!

Lai atrodas sekotāji, kas tālāk nes labas domas un arī mūs priecē!

Lai mums nepietrūkst spēka! Lai izdodas viss, ko sirds vēlas!

Lai ir veselība, prieks un laime!

Būsim vienmēr veseli un skaisti!

Būsim laimīgi dāvājot citiem savu gudrību un zināšanas!

 

Šī ziņa tika publicēta sadaļā Koraļļu klubs. Pievienojiet to kā grāmatzīmi saite.