Ēriks Delpers IESPĒJA BŪT VESELAM

IESTĀŠANĀS NOTEIKUMI UN PRIEKŠROCĪBAS

Vai Jūs ieinteresēja mūsu produkti? Vai vēlaties izmantot izdevību izmainīt savu dzīvi?

Lai kļūtu par Koraļļu kluba biedru:

  • Ir vajadzīgs- cilvēks, kas jūs rekomendē- jāuzraksta uz e-pastu: eriksde@gmail.com
  • Ir jābūt pilngadīgam;
  • Jāreģistrējās coral-club.com un lietojot jums nosūtīto referālo kodu jāveic piereģistrāšanās un jānopērk produkcija par 12(.). Iestājoties Coral-Club jums dos līdz 20% atlaidi uz visiem produktiem. Tas ir sākuma STARTS uz Jūsu veselību.

Vienkārši, vai ne? Kā redzat, mums nav iestāšanās maksas, jūs tikai iegādājaties produktu savai veselībai, pie kam jau pirmajā reizē saņemat atlaidi. Kā kluba biedram Jums ir tiesības iegādāties jebkuru produktu ar atlaidi. Jūsu atlaides saglabājas, ja jūs iegādājaties kādu produktu vismaz reizi gadā.

Starptautiskā kompānija Coral Club ir elitārs patērētāju klubs, kurā katram tā biedram ir iespēja lietot augstas klases bioloģiski aktīvās piedevas un pārējos produktus ar 20% atlaidi. Mūsu klubā ir iespēja iegūt vērtīgu informāciju veselības saglabāšanā un sniegt to tālāk citiem (draugiem, radiem, mīļajiem cilvēkiem, tuviem un tāliem paziņām). Šeit Jūs gaida iespēja tikties ar ārstiem un interesantiem, zinošiem, atbildīgiem, fantastiskiem cilvēkiem. Jums ir lieliska iespēja uzklausīt profesionālu ārstu viedokli, veikt veselības pārbaudi, dalīties pieredzē un iespēja uzzināt daudz jauna veselības saglabāšanā. Šeit ir arī iespēja papildus nopelnīt.

Šeit Jūs varēsiet izpausties kā līderis, apgūt veiksmes stratēģiju, izveidot savu veiksmīgo biznesu, izmainīt savu un savu tuvinieku dzīvi. Jums ir iespēja paveikt tik, cik vēlaties. Būt apritē, justies vajadzīgiem un nozīmīgiem, dāvāt un saņemt mīlestību un pateicību, iegūt labklājību un galvenais – iegūt daudz draugu un atrasties līdzīgi domājošu cilvēku vidū.

 

Labklājība un finansiālā neatkarība

Kā gan veidojas informatīvais bizness? Jums patīk reklāmas? Jūs tām ticat? Vai jūs tūlīt neapdomīgi steidzat iegādāties reklamēto preci? Kā jūs izdarāt izvēli? Lielākā daļa cilvēku konsultējas ar kādu, pirms veikt lielāku pirkumu vai mainīt kaut ko savā dzīvē – tas ir attiecīgs speciālists, ģimenes loceklis, draugs, kolēģis. Tas nozīmē, ka cilvēki uzticas viens otram, uzklausa citu viedokli. Brīnišķīgi! Jums taču ir nācies dalīties informācijā ar saviem paziņām, lai palīdzētu izvēlēties ārstu, frizieri, skolu bērnam, esat ieteikuši kādam noskatīties labu filmu vai izlasīt vērtīgu grāmatu??? Mēs to darām nemitīgi!!!

Lieliski, tātad visi mēs vairāk vai mazāk esam nodarbojušies ar daudzpakāpju mārketingu (MLM), nesaņemot par to materiālu atlīdzību, bet šodien arī par informāciju maksā naudu, sevišķi, ja šī informācija ir tik vērtīga, ka spēj izmainīt kādam dzīvi, atgūt veselību un pat saglabāt dzīvību.

Mēs sniedzam informāciju cilvēkiem, bet viņi to sniedz tālāk citiem.

Vai jums šodien bija interesanti uzzināt to, ko es šeit aprakstīju? Vai jums ir kāds, kam vēlaties to pastāstīt? Vai arī jūsu paziņu vidū ir kāds, kam tas būtu noderīgi? Vēl vienkāršāk ir iedot videokaseti vai brošūriņu. Tiklīdz atrodas vēl kāds ieinteresēts cilvēks – jūsu sponsors palīdzēs tālākajā darbā. Bet nopelnīt iespējams tik, cik jūs pats vēlaties iemācīties un cik laika vēlaties atvēlēt, lai tiktos un runātos ar cilvēkiem. Tas ir lielisks iemesls, lai apciemotu sen neredzētus radiniekus un draugus, vai vienkārši viņiem piezvanītu. Jums ir lieliska dāvana ko viņiem pasniegt – vērtīga informācija.

Mēs ne ar ko neatšķiramies no jums, visi esam nākuši no dažādas vides, katrs ar savu dzīves pieredzi un zināšanām. Mēs to gribējām un iemācījāmies. Arī jums tas izdosies! Šo biznesu var veidot katrs, kuram ir vēlēšanās, tas ir vienkārši: mēs lietojam produktu un stāstam par to citiem. Arī viņi sāk lietot un stāstīt citiem. Bet nestāstīt ir vienkārši grēks, jo rezultāti ir neapstrīdami!

Šodien izvēle ir jūsu rokās, izmantojiet iespēju !!!

Šī ziņa tika publicēta sadaļā Koraļļu klubs. Pievienojiet to kā grāmatzīmi saite.