Ēriks Delpers IESPĒJA BŪT VESELAM

                                                                         

UB PIELIETOJUMS KAULU-LOCĪTAVU  BOJĀJUMU GADĪJUMĀ

 

Pasaulē pieaug interese par organisma atjaunošanas metodēm bez ķīmiskām zālēm. Viena no metodēm ir dabīgu pārtikas komponentu izmantošana koncentrētā veidā. Cilvēces iepriekšējā vēsture (mūsu centieni vairāk paņemt, kā dot), ir novedusi pie tā, ka no parastās pārtikas mēs vairs nevaram saņemt nepieciešamās vielas.

Mūsu iekšējo šķidrumu pārāk lielā vides skābuma pakāpe ir iemesls tam, ka rodas hronisks skābekļa bads audos, agrīnas sirds asinsvadu problēmas, hronisks noguruma sindroms, tieksme uz infekciozām un saaukstēšanās slimībām, kaulu locītavu problēmas, agrīna osteoporoze u.c.

Kā pielietot konkrētus Koraļļu kluba uztura bagātinātājus?

Vispirms par koraļļu ūdeni Coral Mine. 1991.gadā Japānas zinātnieks Futamura, veicot eksperimentus ar pelēm, pierādīja, ka koraļļu kalcijs Coral Mine, kā minerālu avots dod augstu efektivitāti kaulu attīstībai. Pēc tam Japānā, (vēlāk arī Francijā), koraļļu kalciju sāka pielietot ķirurģiski veicot kaulu operācijas, iegūstot teicamus rezultātus.

Līdz ar vecumu organisma vajadzība pēc kalcija nemainās, bet tā uzņemšanas iespējas pēc 40-50 gadiem progresīvi samazinās. Tā rodas osteoporoze. Viens grams Alka Mine satur 340 mg kalcija, taču šis kalcijs pilnīgi uzsūcas organismā. Šī daudzuma pilnīgi pietiek profilaktiskai lietošanai. Kad sākušās kaulu – locītavu problēmas, mēs palielinām koraļļu kalcija Alka Mine lietošanas devu līdz 1-1,5 gr. diennaktī.

Kalcija trūkuma gadījumā organisms cenšas labot stāvokli aktīvi ņemot kalciju no paša kauliem monoortofosfāta veidā. Šis kalcijs nevar ilgi uzturēties asinsrites sistēmā un viegli nogulsnējas žultspūslī, nierēs – smilšu, akmeņu un radziņu, izaugumu veidā mugurkaulā un locītavās. Šāds process veicina apstākļus progresējošai osteoporozes attīstībai.

Tātad gan profilaktiski, gan atjaunojot kaulu – locītavu sistēmu, koraļļu kalcijam jākļūst par jūsu galveno produktu. Pat pacientiem ar polilocītavu reimatoīdām sāpēm tikai divus mēnešus lietojot Alka-Mine, 80 % gadījumos novēroja būtisku sāpju sindroma samazināšanos.

Lai kauli – locītavas kļūtu veseli, otrs svarīgs veselības komponents ir antioksidantu aizsardzība. Koraļļu kalcijs Coral Mine darbojas kā spēcīgs atjaunotājs. Coral Club kompānijai ir universāls antioksidants mikrohidrīns. Tas satur sīkas krama dioksīda daļiņas (krams ir īpaši vērtīgs elements, kurš nepieciešams pietiekošam kaulu plastiskumam). Zinātniekiem uz katras daļiņas izdevās “uzsēdināt” ūdeņraža atomu ar papildus brīvo elektronu. Tam pateicoties, pievienojot mikrohidrīnu jebkuriem produktiem, to izmantojamība palielinās par 100%. Turklāt mikrohidrīnam piemīt spēcīgas atskābējošas jeb sārmainas vides veidojošas īpašības.

Svarīgi ir regulāri attīrīt organismu. Organisma attīrīšanu var veikt pielietojot daudz komponentu programmu Kolo-vada plus. Tā ir ērta, jo nav jāmaina ikdienas dzīves ritms, divu nedēļu, trīs etapu programma, kuras lietošanas rezultātā izdodas atjaunot mikro un makroelementu uzņemšanas procesu kuņģa – zarnu traktā un samazināt nogulšņu rašanos. Pēc attīrīšanas programmas Kolo Vada – Plus izdzeršanas, daudzas locītavu sāpes pazūd un sāpju intensitāte ievērojami samazinās.

Sērs svarīgs, lai nodrošinātu daudzas funkcijas organismā. Kaulu- locītavu gadījumā īpaša nozīme ir arī sēram. Tas veicina kaulu, skrimšļu, audu un cīpslu augšanu. Sēru satur produkts MSM (metilsulfonilmetāns) ar mikrohidrīnu. Dabīgs uztura bagātinātājs, kuru iegūst no jūras ūdens. Īpaši svarīgi lietot hronisku distrofisku mugurkaula saslimšanu gadījumos.

Jebkuras sāpes mugurkaulā vai locītavās liecina par lokālu kalcija un vispārēju ūdens deficītu. Šādā gadījumā kalciju nepieciešams lietot nevis profilaktiski – 340 mg diennaktī, bet 1-1,5 gr. diennaktī. Papildus, ieteicams, lietot Maģisko Kalciju 4 tabl. dienā. Ziemas laikā un saules trūkuma gadījumos ļoti labi der Košļājamais kalcijs ar C un D vitamīniem pa 1 tabletei 2 reizes dienā.

Hronisku sāpju, īpaši osteoporozes gadījumā, nepieciešams lietot olbaltumvielām bagātu pārtiku, kas lieliski veicina kaulu audu atjaunošanas procesu. Šim nolūkam lietojam aminoskābju matricu – Protiviti un Biošeips – kuri satur 11 neaizvietojamās aminoskābes. Tos pārstrādājot organismam praktiski nav noslogoti izdales orgāni nieres un aknas, tātad ir iespējams lietot arī cilvēkiem ar izdales orgānu problēmām. Sāk lietot pa 5- 10 tabletēm 1-3 reizes dienā, pēc nepieciešamības.

Kā strukturētu pamatu šūnas apvalkam lietot polinepiesātinātas taukskābes saturošo Omega 3/60 pa 1-2 kapsulām dienā. Galvas garozas sāpju gadījumā ieteicams lietot lecitīnu kā smadzeņu apvalku atjaunotāju. Lieto pa 1 kapsulai 3 reizes dienā.

Asu sāpju gadījumā ieteicama skudru koka miza pa 1-2 kapsulām 3 reizes dienā, kā pret tūskas, pretiekaisuma un pretsāpju līdzekli.

Vēl pēc individuālām programmām pēc nepieciešamības var tikt nozīmēti produkti: Polivitamīnu, Minerālvielu kompleksi, B grupas vitamīnu komplekss, Lucerna, Koeferments Q- 10, Selēns, Superuzturs, Gremošanas formula u.c.

Lokālas iedarbības produkti: Emu strausa tauki. Lieto uzliekot uz slimās vietas kompreses veidā. Lieliski palīdz arī Dziedējošais balzams ar tējas koka eļļu. Emu taukiem piemīt laba pretiekaisuma un pret tūskas īpašības. Labi uzsūcas. Tējas koka eļļa pastiprina pretiekaisuma un antibakteriālās emu tauku īpašības.

Hronisku locītavu sāpju gadījumā lokāli izmanto Nāves jūras sāli ar mikrohidrīnu, Koloidālo Zeltu.

Ja virs locītavas apsārtums un pampums, labi palīdz Koloidālais sudrabs komprešu veidā, dienas laikā vairākkārt nomainot. Var lietot kopā ar Emu taukiem. Turklāt, koloidālo sudrabu ieteicams lietot arī iekšēji – pa 1 tējk. 3-5 reizes dienā. Produkti efektīvi arī sastiepumu, lūzumu, izmežģījumu, sasitumu u.c. kaulu-locītavu un muskuļu sistēmas bojājumu gadījumos.

Šī ziņa tika publicēta sadaļā Koraļļu klubs. Pievienojiet to kā grāmatzīmi saite.