Ēriks Delpers IESPĒJA BŪT VESELAM


Categories:

 

ORGANISMA ATTĪRĪŠANA

Iesakām programmu 2 Kolo-Vada pluss

Kas mums traucē būt veseliem? Mūsu ikdienā lietotais uzturs lielākoties ir nesabalansēts. Pārtika, kādu mēs lietojam, pēc daudzuma un kvalitātes neatbilst dabas normām. Lai organisms paliktu vesels, mūsu organismam jāpārstrādā un jāuzsūc visvērtīgākais no pārtikas produktiem. Ideāli būtu, ja ikdienā uzturā lietotā pārtika vienmēr būtu tīra, svaiga, audzēta ekoloģiski tīrā vidē. Ja ir optimāla kuņģa un zarnu trakta darbība organismā barības pārstrāde noris normāli. Bet, ja kuņģa un zarnu traktā tiek izjaukts barības pārstrādes process, tad tas noved pie nozīmīgām izmaiņām asins sastāvā. Visas indes un toksīni, kas atrodas resnajā zarnā caur, zarnu sieniņām nokļūst venozajās asinīs un tālāk jau limfā. Toksīnus saturošās asinis noslogo organisma attīrīšanas sistēmas – elpošanas, limfātisko. Rezultātā tas noved pie nopietnām hroniskām saslimšanām.

Gremošanas sistēmas traucējumi rodas no nepilnvērtīga, sliktas kvalitātes uztura, piesārņotas apkārtējās vides, zarnu trakta disbakteriozes, kaitīgiem ieradumiem (alkohols, smēķēšana), hroniskām zarnu trakta slimībām, parazītiem, (pēc jaunākās statistikas līdz 90% cilvēku ir parazīti), vitamīnu un mikroelementu trūkuma.

Viena no labākajām kompleksajām organisma attīrīšanas sistēmām šobrīd ir attīrīšanas programma KOLO-VADA PLUSS. Tā ir efektīga, kompleksa, droša, triju etapu, dabīga, netraumējoša attīrīšanas programma.

Ja mēs vēlamies saglabāt veselību daudzus gadus, tad pirmais, kas mums jāizdara- jāuzlabo barības pārstrādes orgānu darbība. Vislabāk to izdarīt, izmantojot kompleksu organisma attīrīšanas sistēmu, kuras rezultātā organisms atgūst dabīgu organisma pašregulācijas līmeni.

Tā ir unikāla trīs etapu organisma attīrīšanas programma, kas paredzēta 14 dienām. KOLO – VADA PLUSS programma ir harmoniska ar normālām organisma funkcijām un praktiski nerada problēmas ierastajam dzīves ritmam.

KOLO – VADA PLUSS – vienkāršs, efektīvs līdzeklis organisma iekšējās vides atveseļošanai, nogulsnējumu un toksīnu izvadīšanai no gremošanas trakta, resnās zarnas un visa organisma kopumā.

Programmas galvenais komponents ir KOLO-VADA Miks pulveris.

Programmas etapi:

  1. Sagatavošanās (7dienas).

Mērķis-palīdzēt organismu sagatavot attīrīšanai. Šajā etapā notiek organisma atbrīvošana no toksiskām vielām, zarnu trakta peristaltikas stimulācija, attīrīšana no parazītiem (cērmēm, lamblijām u.c.), mikrofloras atjaunošana, organisma bagātināšana ar minerālvielām un vitamīniem. Notiek arī ēdiena palieku mīkstināšana, kuras pielipušas pie zarnu trakta sieniņām un traucē barības pārstrādi un uzsūkšanu organismā. Organisms sagatavojas attīrīšanai, toksiskās vielas pārvietojas uz resno zarnu. Organisms tiek nodrošināts ar barības vielām, visa zarnu trakta darbība normalizējas.

  1. Attīrīšanās (4 dienas).

Notiek organisma attīrīšanās. Visi organismā savāktie toksīni, parazīti un ēdiena paliekas tiek izvadīti laukā. Šajā periodā ieteicams atteikties no ēdiena vai ēst minimālā daudzumā svaigus augļus un dārzeņus. Sabalansēts uzturs samazina bada sajūtu. Attīrīšanas maisījuma komponenti absorbē toksiskās vielas.

  1. Atjaunošanās (3dienas).

Ko jūs iegūsiet attīrīšanās rezultātā?

Jūs izdarīsiet savam organismam lielu atvieglojumu cīņā ar jebkurām slimībām. Uzlabosies organisma attīrīšanas sistēmas darbība, kuņģa – zarnu trakta, elpošanas, limfātiskās sistēmas un ādas darbība.

Organisma attīrīšana palīdzēs: uzlabot aknu, nieru darbību, attīrīt ādu, uzlabos sirds un asinsvadu sistēmas darbību, samazinās svaru (līdz 3 kg un vairāk), atsvaidzinās elpu, samazinās alerģiju, attīrīs organismu no parazītiem, uzlabos imunitāti, ievērojami mazinās galvas sāpes, uzlabos locītavu funkcijas, paaugstinās enerģijas līmeni, atvieglos jebkuru hronisku saslimšanu.

Attīrīšanās efektivitāte nozīmīgi palielināsies, ja lietosiet paralēli koraļļu ūdeni Alka Mine visos trijos organisma attīrīšanas etapos. Koraļļu ūdens Alka Mine ir unikāls dabīgs atveseļošanās līdzeklis.