Ēriks Delpers IESPĒJA BŪT VESELAM


Categories:

Kalcija nozīme

Ar pareizi sabalansētu uzturu mēs varam organismu saglabāt veselu. Bet, ja tas jau ir slims, ja redzamas piesārņojuma pazīmes, tad organisms ir jāattīra un jāatveseļo. Un šeit neaizvietojams ir kalcijs. Kalcijs ir viens no svarīgākajiem ķīmiskajiem elementiem, kas veido mūsu organismu. Ir apmēram 147 slimības, tajā skaitā arī vēzis, kuru cēlonis ir kalcija deficīts. Jo īpaši no kalcija trūkuma cieš bērni, jo kaulu, zobu u.c. augšanai tas ir nepieciešams. Tas vitāli nepieciešams grūtniecēm pašām un embrija augšanai un attīstībai. Vecākiem cilvēkiem tas vajadzīgs, ja nepareiza uztura rezultātā ķermeņa kalcija resursi ir izsmelti. Lai no tā izvairītos, vajadzētu domāt ko ēst un dzert.

Ja kalcijs mūsos nenonāk pietiekošā daudzumā vai kādu iemeslu dēļ tas netiek uzņemts, tad organisms var sākt ņemt kalcija jonus no kauliem, lai nodrošinātu pašu galveno dzīvības funkciju uzturēšanu – saglabātu asinis sārmainas.

Ir ļoti dažādi kalcija preparāti, lielākā to daļa ir mākslīgi radīti, līdz ar to organisms tos nepazīst un neuzņem, daudzi no tiem lielākā vai mazākā mērā neaiziet tur, kur vajag, un var pat sekmēt akmeņu veidošanos nierēs un žults ceļos. Kā kalcija avotu iesaka lietot biezpienu, sieru un citus piena produktus. Bet, tā kā šie produkti tiek termiski apstrādāti, kalcijs vairs nav organisks un kļūst organismam nepazīstams. Koraļļu kalcijs Coral-Mine ir preparāts, kas neveicina iekšējo akmeņu veidošanos, bet, gluži pretēji, ar tā palīdzību daudzi cilvēki tikuši vaļā no urīnceļu akmeņiem.

Atšķirībā no citiem kalcija produktiem koraļļu kalcijs Coral- Mine ir jonu formā, un organisms var sākt to izmantot tūlīt pēc nokļūšanas mutē. Koraļļu kalcijs Coral- Mine ne tikai rada bāzisku vidi cilvēka organismā un stiprina kaulus, bet arī ļoti spēcīgi attīra organismu, to atveseļo, spēj novērst gan slimību simptomus, gan to cēloņus, stiprinot imunitāti, pasargājot cilvēku no slimībām, tajā skaitā arī no onkoloģiskajām.

Koraļļu kalcijs ieiet katrā šūnā, diagnosticē to, atrod problemātiskās vietas un tad sāk tīrīt un sakārtot. Tāpēc pēc kāda brīža, kad ir lietots šis produkts, var rasties sāpes tajās vietās un orgānos, kur kādreiz ir bijusi slimība un sekas vēl ir slēptā veidā saglabājušās. Turpinot lietot kalciju, tas viss pamazām pazūd – tātad šūniņas ir iztīrītas un slimības sekas pazudušas. Var rasties sāpes arī tādos orgānos, kuri nav bijuši slimi. Tas nozīmē, ka kuru katru mirkli šī slimība būtu parādījusies atklātībā. Kalcijs palīdzēja šo potenciāli briestošo kaiti atklāt un laikus novērst.

Amerikāņu ārsti tā nozīmīgumu atzinuši jau pirms 10 gadiem. Tagad arī mums ir iespējams lietot šo brīnišķīgo organisma attīrīšanas un veselības, enerģijas un jaunības saglabāšanas līdzekli.

 

Citas vajadzīgās pārtikas piedevas

Ikdienā cilvēkam ir grūti noteikt, kādi vitamīni, mikroelementi un citi uztura bagātinātāji viņam ir nepieciešami, tāpēc tiek piedāvāts tas minimums, kas būtu jālieto ikdienas uzturam, profilaksei un organisma nostiprināšanai:

Koraļļu kalcijs Coral- Mine – bez kalcija satur vēl 69 elementus. Kalcijs ir cilvēka organisma pamatelements; pārveido ūdens struktūru kristāliski pareizu; normalizē skābju sārmu līmeni organismā; īsā laikā dod iespēju šūnām atvērties un aktīvi uzņemt barības vielas, veicina organisma attīrīšanos. Ikdienā iesakām lietot pa trīs šī ūdens malkiem dienā, 5 dienas nedēļā. Slimību gadījumā daudzumu trīs reizes palielināt.

Mikrohidrīns – visspēcīgākais no šodien pazīstamajiem antioksidantiem, likvidē brīvos radikāļus un vēža šūnas; veicina vispārēju veselības nostiprināšanos un imunitātes paaugstināšanos, pilnīgāku barības vielu izmantošanu, paaugstina tonusu, palielina organisma enerģētiskās rezerves, stimulē garīgās spējas, aizkavē organisma novecošanās procesus, veic profilaksi insulta, infarkta, artrīta, diabēta, sirds un onkoloģisko saslimšanu gadījumā. Ieteicams vispirms organismu attīrīt un tad profilaksei lietot pa 1 kapsulai nedēļā.

Lucerna – vispār spēcinošs līdzeklis, kas satur daudz vitamīnu un minerālvielu, paaugstina imunitāti, samazina arteriālo spiedienu un holesterīna daudzumu asinīs. Lieto pret reimatismu, radikulītu, dažādiem iekaisumiem, artrītu, urīnceļu slimībām, tuberkulozi, čūlām, anēmiju, ādas slimībām, sirds, asinsvadu un elpošanas ceļu slimībām, novērš audzēju attīstību. Lietot pa tabletei reizi nedēļā, slimību gadījumos – katru trešo dienu.

Lecitīns – atjauno nervu šūnu apvalkus, samazina holesterīna daudzumu asinīs un toksīnu iedarbību, stimulē žults darbību, veicina tauku skābes uzsūkšanos zarnās, stimulē eritrocītu un hemoglobīna veidošanos. Profilaksei lieto pa kapsulai reizi nedēļā.

Melnā rieksta koka lapas – bagātas ar vitamīniem, minerālvielām, aminoskābēm, tādējādi spēcina organismu. Piemīt antioksidanta, pret tuberkulozes un pret parazītu īpašības, samazina cukura līmeni asinīs, lieto pret saaukstēšanos, gripu. Profilaksei lieto pa tabletei reizi nedēļā.

Lakricas sakne lieto limfātiskās sistēmas attīrīšanai, pie bronhu sistēmas saslimšanas, kavē audzēju izplatīšanos, antidepresants.

Emmu tauku balzāms ar tējas koka eļļu – dabisks mitrinošs krēms, kas izgatavots uz emmu tauku pamata. Veicina ādas atjaunošanos, brūču sadzīšanu, sāpju noņemšanu.

Cinks – svarīgs rets mikroelements, kas regulē vielu maiņu, nepieciešams matiem, kauliem, zobiem. Lieto pa tabletei reizi nedēļā.

Žibulīši – der jebkurām acu slimībām. Lieliski nomierina acu gļotādu un uzlabo asinsriti acīs, kas veicina redzes atjaunošanos, uzlabo redzes asumu. Profilaksei lieto pa tabletei katru trešo dienu.

E – vitamīns ar nanoklasteriem spēcīgs dabīgs antioksidants, spēcina sirds un nervu audus, labvēlīgi ietekmē visa organisma darbību.

Ehināceja – dabīgs antibiotiķu aizvietotājs. Stimulē leikocītu veidošanos, kavē vīrusu attīstību, attīra limfātisko sistēmu, paātrina atveseļošanos.

Mikrobraits – balinošs zobu pulveris ar antioksidanta īpašībām, jo satur mikrohidrīnu, kas ātri un efektīvi iedarbojas visā mutes dobumā līdz zobu saknēm. Lieto pārdienas.

Jaunpiens ar nanoklasteriem paaugstina imunitāti, rekomendē pie alerģijas, astmas, sklerozes. Satur dabīgas imūnvielas.

Skudru koka miza – piemīt antibakteriālas pretvīrusa, pretsēnīšu, pret parazītu, pret audzēju un pretalerģiskas īpašības. Stiprina organisma imunitāti.

Papaija – lielisks gremošanas fermentu un uzturvielu avots, šie fermenti sasmalcina taukus un olbaltumvielas, veicinot to ātrāku uzsūkšanos, lieto vielu maiņas uzlabošanai un svara regulēšanai.

 

Uztura bagātinātājus lietošanā var sagrupēt sekojoši:

Pret vīrusiem: koraļļu kalcijs, mikrohidrīns, ehināceja, lucerna.

Pret iekaisumiem: koraļļu kalcijs Coral-Mine, kas izšķīdināts siltā ūdenī, mikrohidrīns, aktivīns, koloidālais sudrabs.

Centrālajai nervu sistēmai – lecitīns, biošeips.

Elpošanas ceļiem – lakricas sakne, Eksta- Si.

Asinsritei – lucerna, spirulīna, hlorodofilus, ginkho biloba.

Limfātiskajai sistēmai – lakricas sakne, cinks, brūnaļģe.

Gremošanas sistēmai – papaija, melnā rieksta koka lapas.

Kaulu un muskuļu sistēmai – Koraļļu kalcijs Coral Mine, skudru koka miza, lucerna.

Redzei – žibulīši, lecitīns, aktivīns.

Pret reimatismu – skudru koka miza, lecitīns, aktivīns.

Dodoties ceļojumā – koraļļu kalcijs Coral Mine, koloidālais sudrabs, mikrohidrīns un emmu tauku balzāms.

Pārtikas piedevas ieteicams lietot ēšanas laikā, uzdzerot glāzi ūdens. Koraļļu kalcija un citu produktu iedarbību cilvēks sāk sajust apmēram pēc 6 – 8 mēnešu lietošanas. Šie dabīgie uztura bagātinātāji var tikt lietoti paralēli mediķu izrakstītajām zālēm, arī homeopātiskajiem preparātiem, bet ar laiku pakāpeniski samazināsies nepieciešamība lietot citas zāles, varēs pāriet tikai uz šo pārtikas piedevu lietošanu.

Dažiem cilvēkiem ir radies nepareizs priekšstats par to, ka pārtikas piedevas ir ļoti dārgas, tāpēc viņi nevar atļauties tās lietot. Tās lietojot jūs savu naudu tikai ieekonomēsiet. Daudzpusīgi pabarojot organismu, tas vairs tik daudz ēst neprasīs – pārbaudīts daudzu gadu pieredzē.

Daudzi no ikdienā lietotajiem uztura produktiem līdz šūnu dziļākajiem līmeņiem neaiziet. Mūsu vienīgais pareizais ceļš ir atgriešanās pie dabas, pie tās produktiem. Ja apmēram pusgadu dziļākā šūnu daļa netiek piepildīta ar tai nepieciešamajām uztura vielām, vitamīniem, aminoskābēm, mikroelementiem, rodas veselības problēmas, jo cilvēka organismā šajās vietās līdz ar to nevar ienākt arī garīgā enerģija.

Mūsu šūniņas bieži vien ir badā pēc mikroelementiem, minerālvielām u.c. uztura bagātinātājiem. Visa informācija no katras mūsu šūnas pa mums neredzamiem pavedieniem tiek nodota mūsu garam. Tad gars to mēģina nodot apziņai, kura mums pasaka priekšā pareizo domu. Ieklausīsimies sevī un lietosim uzturā to, ko patiesi organisms prasa.

Katram no mums, kas jau esam sapratuši, cik derīgi ir šie uztura bagātinātāji, un tos jau lietojam, jāpalīdz arī citiem cilvēkiem kļūt veseliem, darbīgiem un laimīgiem, daloties šajā informācijā ar saviem līdzcilvēkiem. Diemžēl, pagaidām vēl ir ļoti daudz cilvēku, kuri nopietni nedomā par savu veselību, un Latvijā tādu ir apmēram 90 %. Lūk plašs darba lauks!

 

Kāpēc uztura bagātinātāji un Coral Club?

Mūsdienu dzīves ritms izvirza augstas prasības cilvēkam un viņa organismam. Cenšoties padarīt ikdienas darbus, mums atliek maz laika sev. Rezultātā, pēc kāda laika mums rodas veselības problēmas. Cenšoties kārtot veselību pašu spēkiem, ēdot veselīgi, ievērojot atslodzes dienas, mēs tomēr nespējam nodrošināt organismu ar visiem minerāliem, vitamīniem nepieciešamajām barības vielām. Bet kā var sakopt veselību, lai justos patīkami?

Ņemot vērā faktu, ka mēs dzīvojam fiziskajā pasaulē, veselības sakopšanā ir mērķtiecīgi izmantot vienkāršos likumus. Ilgstoši nenodrošinot mūsu organismu ar kādu vitamīnu vai minerālu, rodas tā deficīts un organisma kopējais stāvoklis pasliktinās. Bet, lai mēs mainītu organisma veselības stāvokli ir jāiegulda resursi, spēki- jāpieliek pūles.

Bez tradicionālās medicīnas pastāv vēl citas iespējas, kā cilvēkam atgūt labu pašsajūtu un sakopt veselību. Viena no alternatīvām ir uztura bagātinātāji (UB), kas dod iespēju uzņemt vitamīnus, minerālus u.c. barības vielas vienkāršā un koncentrētā veidā. Jā, mēs varam mēģināt aizstāt UB ar parastajiem produktiem, bet, piemēram, cinku, kura trūkumu jūt daudzi, lauksaimniecības produktos ir ļoti maz. Protams, par kvalitatīvām lietām ir jāmaksā, bet cik maksā mūsu pašu veselība?

Piecu gadu laikā, pārbaudot dažādu kompāniju UB, var secināt, ka “Coral Club” rīcībā ir vieni no efektīvākajiem UB pasaulē ar garantētu kvalitāti.

Tam par iemeslu ir fakts, ka:

  1. UB izstrādē ir piedalījušies zinātnieki.
  2. UB klāsts ir veidots no pasaulē pārbaudītiem veselības uzlabošanas līdzekļiem (piemēram, emu tauki no Austrālijas aborigēnu medicīnas, skudru koks no Dienvidamerikas).
  3. Garantēta kvalitāte, jo produkta ražotnes atrodas ASV un Kanādā.
  4. Stabilas produktu cenas, vienādas visās valstīs.
  5. Produkti ir sertificēti vairākās valstīs (ASV un Kanāda, Latvija (sertificēts “Latvijas Pārtikas centrā”, sk. uztura bagātinātāju sarakstu), Lietuva, Igaunija, Krievija, Ukraina, daudzās Eiropas Savienības valstīs utt.).
  6. Kompānija ir starptautiska.
  7. Kompānijai ir oficiāla pārstāvniecība Latvijā, kur katram ir tiesības griezties ar jautājumiem.
  8. Ir katalogi un papildus informācija par produktu lietojumu internetā.
  9. UB nav jālieto lielos apjomos, jo tie ir efektīvi.
  10. Pozitīvi produktu lietošanas rezultāti.

Izvēle ir jūsu pašu rokās – kādus produktus lietot un kā veidot savu darbību.