Tīrīšanas līdzekļi


alive-complex1_200Tīrība Coral Club stilā.
Ko nozīmē tīrība un mājīgums? Grūti atbildēt viennozīmīgi. Uz šo jautājumu mums rodas visdažādākās asociācijas. Vieniem tā ir tīra viesmīlīga māja, kur viss salikts glīti pa plauktiņiem. Citi nevar iedomāties mājīgumu bez draudzīgas atmosfēras, mīksta pleda un aromātiskas kafijas tases. Bet uzlecošās saules zemes iedzīvotājiem japāņiem, ir šāda tīrības formula: kārtība mājās = garīgā tīrība + pozitīvas emocijas.
Tīrību mājās, protams, mīl visi. Taču, nav daudz tādu, kas ar baudu ik mēnesi būtu gatavs mazgāt logus, pašaizliedzīgi berzt kastroļus un pannas, vai dzenāt putekļus no skapjiem un antresoliem. Nogurdinošās tīrīšanas brīžos mēs sapņojam par mazo brīnumu – lai haoss ātrāk pārvērstos ideālā kārtībā. Bet dzīvē brīnumi paši par sevi nenotiek. Toties, ir līdzekļi, kuri palīdzēs saimniecēm un viņu palīgiem pārvērst sapni par apskaužamu tīrību realitātē un pilnībā pārveidot savu māju.

Sadzīves kopšanas līdzekļi Alive™ – tas ir minimums piepūles un laika + 100%-īgs rezultāts, tieši tas, ko prot novērtēt , prasīgas mūsdienīgas saimnieces. Alive™ – tas ir vēl viens kompānijas Coral Club brends – jaunās paaudzes telpu uzkopšanas un veļas mazgāšanas līdzekļi, kuri izceļas ar daudzpusību pielietojumā, ir ekoloģiski, videi draudzīgi un maksimāli ekonomiski izmantošanā.
Tomēr, ar nosauktajām īpašībām ir par maz, lai ieņemtu pienācīgu vietu produktu sortimentā Kompānijā, kura jau vairāk kā 15 gadus praktizē veselības, aktivitātes un ilgdzīvošanas koncepciju.

Coral Club kopšanas līdzekļi radīti tīrības un kārtības uzturēšanai mājās, tie ir saudzīgi ne tikai pret lietām, bet arī pret savu īpašnieku veselību. Alive™ kolekcijā atspoguļotas visjaunākās tehnoloģijas, kuras nodrošina maksimālu drošību tīrošo un mazgājošo līdzekļu izmantošanai mājās.

Tie ir līdzekļi, ko veidojusi pati daba visiem tiem, kas rūpējas ne tikai par šo, bet arī par rītdienu. Kolekcijas Alive™ produktiem var piemērot senās Romas domātāja petronija vārdus: «Viss labākais no dabas pieder mums». Šajos līdzekļos ir apkopots viss labākais , kas dabā atrodams, un tie dāsni dalās ar mums, palīdzot uzturēt veselīgu ekoloģisko situāciju mājās un uz planētas. Katrā no tiem vajadzīgajā daudzumā ir saglabātas bioloģiski aktīvās vielas no augu izejvielām, kuras nosaka katra produkta tīrītspēju. Pie kam, ražošanā izmantojamās izejvielas tiek pakļautas rūpīgai atlasei un kontrolei, pirms nonāk cehā. Arī pati ražošana ir ekoloģiska un droša. Tās ir jaunākās energotaupīgās iekārtas, inovatīvas tehnoloģijas, stingra kontrole visās ražošanas stadijās un pastāvīgs darbs pie ražošanas procesu un produktu sastāva uzlabošanas.

 

Mājas kopšanas līdzekļu Alive™ priekšrocības:

 1. Tie ir «zaļās» ķīmijas līdzekļi. Atšķiras ar to, ka sastāvā NAV bīstamu toksisko vielu, tādu kā naftas produkti, borāti, fosfāti, mākslīgie aromatizētāji un krāsvielas. Alive sastāvā ir tikai mīksti ekoloģiskie VAV (virsmas aktīvās vielas), organiskās skābes, sārmi, dabīgie citrusaugļu un augu ēterisko eļļu aromatizatori.
  2. Tiem piemīt lieliskas tīrošās un mazgājošās īpašības. Alive līdzekļiem piemīt augsta efektivitāte jebkādas izcelsmes un intensitātes netīrumu likvidēšanā, ieskaitot tauku un kaļķu nosēdumus.
  3. Augstas koncentrācijas līdzekļi. Visa Alive produkcija ir šķidri, granulēti vai pulverveida koncentrāti. Vienai tīrīšanas vai trauku mazgāšanas reizei ir nepieciešams daudz mazāk koncentrāta, nekā izmantojot parastos mazgāšanas līdzekļus, bet iedarbība ir daudz efektīvāka. Tādēļ tie patērējas daudz mazāk, tādējādi ietaupot mūsu laiku un naudu, kas nav mazsvarīgi katrai mājsaimniecībai.
  4. 100%-īga sastāvdaļu bioloģiskā sadalīšanās un noārdīšanās. Katra Alive augu sastāvdaļa ļoti īsā laikā noārdās un praktiski 100%-īgi sadalās netoksiskos organiskos savienojumos, kas ir nekaitīgi cilvēkiem un dabai.
  5. Hipoalerģiski. Līdzekļi ir speciāli izstrādāti cilvēkiem, kas cieš no alerģijām, astmas un paaugstinātas jutības pret ķīmiskām vielām, kas parasti ir mājas un ķermeņa kopšanas līdzekļos. Tie nesausina un nekairina roku ādu.
 2. Droši kanalizācijām un septiskajām sistēmām. Visi Alive sadzīves līdzekļi ir bez ķīmiski agresīviem komponentiem, tādēļ tie ir absolūti droši kā kanalizācijām, tā arī privātmāju un vasarnīcu autonomajām septiskajām sistēmām. Modernajās septiskajās tvertnēs, visbiežāk, tiek izmantotas aktīvās baktērijas, kuras pārstrādā atkritumus, un pēc tam izfiltrētais ūdens tiek nopludināts gruntī. Bet šīs baktērijas ir ļoti jūtīgas pret agresīvo vidi. Hlors, fosfāti, naftas pārstrādes produkti, sintētiskie aromatizatori un krāsvielas, parabēni un cita kodīgā ķīmija, iekļūstot sistēmā ar notekūdeņiem, iznīcina aktīvās baktērijas, traucējot vai pilnībā paralizējot attīrīšanas iekārtas darbību.
 3. Ražoti uz jaunākajām iekārtām, kas atšķiras ar augstiem tehniskajiem parametriem:
  • Zems enerģijas patēriņš, precīzi noregulēts automatizēts process.
  • Maz izejvielu atkritumu.
  • Pastāvīga izejvielu materiāla un ražošanas procesu kvalitātes kontrole.
  • Rūpīga augu izejvielu mikrobioloģiskā un fizikāli – ķīmiskā analīze.
  • Augsta iepakojuma materiāla kvalitāte, kas nodrošina produktu ilgstošu glabāšanu.
  • Tiek izmantoti pārstrādāti un pārstrādājami materiāli, kas ļauj saudzēt apkārtējo vidi.

Alive™ SURFACE CARE (Alive™ virsmām)
Alive™ A (kods: 81201) – Universālais tīrīšanas līdzeklis.
Alive™ B (kods: 81202) – Vannas istabai un tualetei.
Alive™ F (kods: 81203) – Grīdām un flīzēm.
Alive™ G (kods: 81204) – Stikliem un spoguļiem.
Alive™ K (kods: 81205) – Virtuves virsmu attaukošanai.
Alive™ LAUNDRY CARE (Alive™ veļas mazgāšanai)
Alive™ (kods: 81103) – Koncentrēts pulveris baltu un krāsainu audumu mazgāšanai.
Alive™ (kods: 81102) – Koncentrēts šķidrais līdzeklis veļas mazgāšanai.
Alive™ (kods: 81101) – Koncentrēts skābekļa balinātājs īpaši netīru audumu mazgāšanai.

Alive™ DISH CARE (Alive™ traukiem)
Alive™ D Hipoalerģisks šķīdums trauku mazgāšanai

 

Alive™ SURFACE CARE (Alive™ virsmām)

Alive™ A – Universālais tīrīšanas līdzeklis

 • 100 % dabas komponenti;
  • 100% bionoārdīšanās;
  • ar antistatisku efektu;
  • augu izcelsmes VAV no rapša sēklām, kokosriekstiem, bietēm;
  • patīkams citrusaugļu aromāts;
  • bez naftas pārstrādes produktiem, sintētiskiem un ķīmiskiem piemaisījumiem;
  • sertifikācija saskaņā ar ECOCERT Green Life prasībām.
Sastāvs: Nejonu VAV 10-15 %, anjonu VAV <5 %, dabīgais aromatizators (citrāls, limonēns) <5 %, konservants (sorbīnskābe) <1 %
Virsmas tips: Tērauds, nerūsējošais tērauds, stikls, alumīnijs, plastmasa, lamināts, koks, āda, hromētas virsmas.
Pielietojams: Dažādu virsmu tīrīšanai un attaukošanai mājās, vasarnīcā, auto un mototehnikai.
Kam paredzēts: Putekļi, netīrumi, tauki, nosēdumi.
Kā lietot: •Pudelē ar smidzinātāju atšķaidīt 100 ml līdzekļa ar 400 ml tīra ūdens.

• Uzsmidzināt virsmai, noslaucīt ar sūkli vai mikrošķiedras drāniņu (vai citu, kas nepūkojas), ļaut nožūt.
• Uz iestāvējušiem pleķiem uzsmidzināt, dažas minūtes pagaidīt, kamēr līdzeklis labi iesūcas, pēc tam notīrīt ar tīru sūkli.
• Līdzekli nav nepieciešams nomazgāt, izņemot virsmas, kas būs kontaktā ar pārtikas produktiem (pārtikas traukus noskalot).

Tilpums: 500 ml

Katrs Alive tīrīšanas līdzeklis, tai skaitā arī Alive А – ultrakoncentrāts. No viena koncentrāta flakona iznāks pieci flakoni lietošanai gatava mazgāšanas līdzekļa. Tādēļ Alive – tie ir ne tikai efektīvi un daudzfunkcionāli, bet arī ļoti ekonomiski līdzekļi. Tos var izmantot mājas kopšanai jebkurā laikā un apstākļos pēc nepieciešamības.

Alive™ B – Līdzeklis vannas istabai un tualetei

 • 100 % dabas komponenti;
  • 100% bionoārdīšanās;
  • augu izcelsmes VAV no rapša sēklām, kokosriekstiem, bietēm;
  • atsvaidzinošs piparmētru – citronu aromāts;
  • BEZ parabēniem, triklozāna, spirta, EDTA (Ethylenediaminetetraacetic acid);
  • sertifikācija saskaņā ar ECOCERT Green Life prasībām.
Sastāvs: Organiskās skābes <30 %, nejonu VAV <5 %, dabīgie aromatizatori (piparmētru eļļa, limonēns) <1 %
Virsmas tips: Metāls, plastmasa, keramika, metālkeramika, stiklakeramika, emalja, fajanss.
Pielietojams: Keramisko un vinila flīžu, dušas kabīņu, vannu un izlietņu, ūdens krānu un maisītāju, tualetes podu un bidē, plastmasas, stikla un citu virsmu tīrīšanai.
Kam paredzēts: Kaļkakmens, jebkuri citi netīrumi.
Kā lietot: • Pudelē ar smidzinātāju atšķaidīt 100 ml līdzekļa ar 400 ml tīra ūdens;
• Izsmidzināt līdzekli uz attīrāmās virsmas.
• Vajadzības gadījumā var izmantot suku;
• Uz iestāvējušiem pleķiem uzsmidzināt, dažas minūtes pagaidīt, kamēr līdzeklis labi iesūcas, pēc tam notīrīt ar tīru sūkli vai salveti.
• Līdzekli nav nepieciešams nomazgāt.
Tilpums: 500 ml

Šodien santehnikas tirgū bez tradicionālajām čuguna un tērauda vannām ir pieejamas jaunu materiālu, kā keramikas vai mākslīgā akmens vannas. Nav ieteicams tīrīt kādu no tām ar cietiem abrazīviem līdzekļiem un sūkļiem. Un tieši tādēļ Alive B –  līdzeklis vannas istabai un tualetei ir tieši tas, kas vajadzīgs, jo tā sastāvā – speciāli atlasīti komponenti ar maigu tīrošu efektu. Tie kvalitatīvi attīra jebkuras virsmas, neatstājot pat uz vistrauslākajām no tām nekādus skrāpējumus un pēdas.

 

Alive ™ F – Līdzeklis grīdām un flīzēm.

 • saudzīga grīdas kopšana;
  • ilgstošs antistatisks efekts;
  • 100% dabas komponenti;
  • 100% bionoārdīšanās;
  • augu izcelsmes VAV no rapša sēklām, kokosriekstiem, bietēm;
  • atsvaidzinošs citrusaugļu aromāts;
  • BEZ naftas pārstrādes produktiem un sintētiskām ķīmiskām piedevām;
  • sertifikācija saskaņā ar ECOCERT Green Life prasībām.
Sastāvs: Nejonu VAV <5 %, anijonu VAV <5 %, dabīgais aromatizators (citrāls) <1 %, konservants (sorbīnskābe) <0,1 %
Virsmas tips: Jebkurām grīdām un flīzēm
Pielietojams: Jebkuru grīdas virsmu un flīžu tīrīšanai ar rokām un automātiski.
Kam paredzēts: Putekļi, netīrumi, tauki, eļļas, dažādi traipi.
Kā lietot: • Atšķaidīt attiecībā 5–10 ml uz 1 l ūdens, atkarībā no virsmas netīrības pakāpes.
• Uzkopt netīro virsmu (vajadzības gadījumā var izmantot suku)
• Līdzekli nav nepieciešams nomazgāt.
• Var izmantot siltu ūdeni (maksimāli 50 °С)
• Neizmantot virsmām, kas saskaras ar pārtikas produktiem un dzeramo ūdeni.
Tilpums: 500 ml

Alive ™ GLīdzeklis stikliem un spoguļiem.

 • „anti- miglas” efekts;
 • neatstāj švīkas;
  • 100% dabas komponenti;
  • 100% bionoārdīšanās;
  • augu izcelsmes VAV no rapša sēklām, kokosriekstiem, bietēm;
 • neatstāj švīkas;
  • patīkams kumelīšu aromāts;
  • BEZ naftas pārstrādes produktiem un sintētiskām ķīmiskām piedevām;
  • sertifikācija saskaņā ar ECOCERT Green Life prasībām.
Sastāvs: Nejonu VAV <5 %, etilspirts <5 %, citronskābe <5 %, dabīgs aromatizētājs (kumelīšu eļļa) <1 %
Virsmas tips: Logi, stikli, vitrīns, spoguļi, automašīnu vējstikli, televizoru , mobilo telefonu un datoru monitori, kristāli, polikarbonāts, akrila stikli, brilles u.c..
Pielietojams: Jebkuru stikla virsmu tīrīšanai, spīduma un antistatisku īpašību radīšanai.
Kam paredzēts: Putekļi, jebkuru netīrumu traipi, kukaiņu pēdas u.c..
Kā lietot: • Pudelē ar smidzinātāju atšķaidīt 100 ml līdzekļa ar 400 ml tīra ūdens.
• Uzsmidzināt virsmai, noslaucīt ar sausu stikliem paredzētu materiālu.
• Uz noturīgiem netīrumiem izsmidzināto šķīdumu paturēt dažas minūtes, tad noslaucīt ar sausu drāniņu..• Tīrīšanas līdzekli nav nepieciešams noskalot, tas jādara tikai virsmām, kam tieša saskare ar pārtikas produktiem vai ūdeni.
Tilpums: 500 ml

 

Alive ™ KLīdzeklis virtuves virsmu attaukošanai.

 • 100% dabas komponenti;
  • 100% bionoārdīšanās;
  • augu izcelsmes VAV no rapša sēklām, kokosriekstiem, bietēm;
  • patīkams citrusaugļu aromāts;
  • BEZ naftas pārstrādes produktiem un sintētiskām ķīmiskām piedevām;
  • sertifikācija saskaņā ar ECOCERT Green Life prasībām.
Sastāvs: Nejonu VAV <5 %, etilspirts <5 %, citronskābe <5 %, dabīgs aromatizētājs (limonēns) <1 %
Virsmas tips: Jebkuras virsmas virtuvē (tērauds, nerūsējošais tērauds, stikls, stikla keramika, alumīnijs, plastika, koks, hroms)
Pielietojams: Dažādu virtuves virsmu mazgāšanai un attaukošanai, izņemot traukus.
Kam paredzēts: Olbaltumvielu, organiskie, eļļainie piesārņojumi, piedegumi, augu un dzīvnieku tauki
Kā lietot: • Pudelē ar smidzinātāju atšķaidīt 100 ml līdzekļa ar 400 ml tīra ūdens.

• Uzsmidzināt virsmai, noslaucīt ar sūkli vai mikrošķiedras drāniņu (vai citu, kas nepūkojas), ļaut nožūt.
• Uz iestāvējušiem pleķiem uzsmidzināt, dažas minūtes pagaidīt, kamēr līdzeklis labi iesūcas, pēc tam notīrīt ar tīru sūkli.
• Tīrīšanas līdzekli nav nepieciešams noskalot, tas jādara tikai virsmām, kam tieša saskare ar pārtikas produktiem vai ūdeni.

Tilpums: 500 ml

Iestāvējušies netīrumi prasa daudz laika un pūļu, un nav tik vienkārši novēršami. Laiks mums visiem dārgs, kā arī nav tik daudz labu līdzekļu, kas varētu palīdzēt atmazgāt „ieēdušos” netīrumus un traipus, nekaitējot veselībai. Daudzi ir pārliecināti, ka tādus traipus var iztīrīt tikai abrazīvie līdzekļi un liela berzšana. Un pareizi dara, ja tādus neizmanto, jo kurš tad vēlas saskrāpēt plīts vai virtuves mēbeļu virsmu, padarot to neglītu? Alive K – tas ir ekspres- līdzeklis ar dubultu iedarbību. Efektīvi tiek galā ar „piecepušie,” taukiem un netīrumiem, un vienlaicīgi kopj jebkuras virsmas, neatstājot švīkas un atgriežot agrāko spīdumu. Un tas viss pateicoties ekoloģiskajām augu VAV un citām drošajām Alive K sastāvdaļām.

 

Virsmu tīrīšanas līdzekļu izmantošanas ērtībai paredzētas speciāli flakoni ar spreju, kuras variet iegādāties kompānijas veikalos.

 1. Ielejiet koncentrātu līdz uz pudeles norādītajai līnijai; 
 1. Piepildiet pudeli līdz augšpusē norādītajai līnijai ar ūdeni;
 1. Aizveriet pudeli un sakratiet;
 1. Līdzeklis gatavs lietošanai.

 

IDENTIFIKĀCIJA

Uzlīmējiet uz katras pudeles atbilstošu uzlīmi, un jūs vienmēr nekļūdīgi zināsiet, kurā flakonā ir kurš līdzeklis

LAUNDRY CARE.

MAZGĀŠANAS LĪDZEKĻI

 • Ultra koncentrēti līdzekļi, ekonomiski lietošanā;
  • Sastāvā tikai ceolīti, maksimāli saudzīgas VAV, enzīmi, aktīvais skābeklis.
  • NESATUR fosfātus, fosfonātus, optiskos balinātājus un hloru saturošas vielas;
  • BEZ smaržvielām un krāsvielām;
  • Piemēroti jebkura tipa un krāsas audumiem ( izņemot zīdu un vilnu).
  • neārda auduma struktūru (kā dabīgo, tā sintētisko).
  • Saglabā audumu pirmetnējo krāsu košumu;
  • Aktīvi strādā visu temperatūru režīmos (no 30 līdz 90 С) un jebkuras cietības ūdenī;
  • Vienlīdz efektīvi mazgājot ar rokām vai veļas mašīnā;
  • Droši bērnu un zīdaiņu veļai;
  • Hipoalerģiski.
  • Nekairina ādu.
  • Droši septiskajām sistēmām.

 

Alive™ Koncentrēts veļas pulveris baltu un krāsainu audumu mazgāšanai

Tekstilrūpniecības speciālisti traipus dala vairākās grupās: tauku, olbaltumvielu, cietes, iekrāsotie. Taču, liela daļa traipu ir kombinēti un sarežģīti pēc sastāva. Tirgū ir daudz līdzekļu, tašu tie ir tendēti uz kādas vienas problēmas risināšanu, vai paredzēti kādam noteiktam audumu tipam. Vairākums mazgāšanas līdzekļu pilnībā nelikvidē visus traipus, tie daļēji paliek audumā, pretēji tam, ko no TV ekrāniem pauž reklāmas, taču auduma krāsa būtiski zaudē savu spilgtumu. Un drēbes zaudē sākotnējo izskatu.

Taču, Alive veļas pulveris lauž stereotipus, jo tā sastāvā ir ekskluzīvi komponeti, kas saglabājot auduma krāsu un tekstūru likvidē (nevis maskē!) noturīgus traipus. Šie komponenti ir nātrija perkarbonāts, ceolīti, maigas ekoloģiskās VAV, enzīmi un resorbenti.

Veļas pulveru priekšrocības, salīdzinot ar šķidrajiem mazgāšanas līdzekļiem:

 1.  Efektīvāki par šķidrajiem līdzekļiem eļļainu, taukainu un citu šīs grupas traipu likvidēšanai. «Eļļaini- taukainie traipi» ir 70% visbiežāk sastopamo traipu sastāvā, ar kuriem mēs saskaramies.Tie ir ēdienu, sviedru un ar putekļiem sajaukto pārragojušās ādas daļiņu sastāvā, kas ar laiku piedod gaišajiem audumiem dzeltenīgu nokrāsu.
 2. Pulveriem ir ilgāks derūguma termiņš.
 3. Tie ir lētāki.
Sastāvs: Nātrija perkarbonāts <40 %, nātrija hidrokarbonāts 15–30 %, ceolīti 15–30 %, anijonu 5–15 % un nejonu VAV 5–15 %, nātrija sulfāts 5–10 %, nātrija metasilikāts <4 %, enzīmi (alfa- amilāze, proteāze) <3 %, silīcija dioksīds <3 %, resorbents (CBC) <3 %
Virsmas tips: Jebkuri audumu veidi, izņemot zīdu un vilnu.
Pielietojams: Apģērbi un audumi: kokvilnas, sintētiskie un jauktie, balta un krāsaina veļa.
Kam paredzēts: Eļļas, tauku, sviedru, netīrumu, cietes, zāles, olbaltumu (piens, saldējums, olas, asinis) un nokrāsotie traipi (kafijas, tējas, kakao, dārzeņu un augļu, vīna u.c.)
Kā lietot: Mazgāšana veļas mašīnā (vidēji netīra veļa):
Uz 4–5 kg veļas; deva: ½ mērkarote (25 g)
Mazgāšana veļas mašīnā (stipri netīra veļa):
Uz 4–5 kg veļas; deva: 1 mērkarote (50 g)
Mazgāšana veļas mašīnā (mērcēšana):
Uz 4–5 kg veļas; deva: ½ mērkarotes (25 g)
Ручная стирка:
Uz 1–2 kg veļas; deva: ¼ mērkarotes (12,5 g)
Noturīgi un „ieēdušies” traipi:
Deva: ½ mērkarotes Alive skābekļa balinātāja + 1 mērkarote Alive veļas pulvera
Tilpums: 907 g

 

Alive™ Koncentrēts šķidrais līdzeklis veļas mazgāšanai

Šķidro mazgāšanas līdzekļu priekšrocības, salīdzinot ar pulverveida līdzekļiem:

 1. Saudzīgāka un maigāka iedarbība uz audumu.
 2. Neput, salīdzinot ar pulverveida līdzekļiem, kuru daļiņas var nokļūt elpošanas ceļos un izraisīt alerģiskas reakcijuas. Tas ir aktuāli cilvēkiem ar jūtīgu ādu, kā arī tiem, kuriem veļas mazgājamā mašīna atrodas virtuvē.
 3. Viegli un ērti dozēt, nodrošinot ekonomisku lietošanu.
 4. Droši uzglabājami (neizbist, neizput, nesamirkst kā pulveri)
 5. Labi sajaucas ar ūdeni.
 6. Viegli izskalojami no drēbēm.
 7. Ērti apstrādāt īpaši netīras apģērbu daļas (viegli uzklāt traipiem un iedarbojas nekavējoties).
Sastāvs: ūdens, anionu 15–30 % un nejonu VAV <5 %, resorbents (CBC) <3 %, enzīmi (alfa- amilāze, proteāze, lipāze) <2 %, nātrija hidroksīds <1,4 %, pretputošanas līdzeklis <0,6 %, konservants <1 %
Virsmas tips: Jebkuri audumu veidi, izņemot zīdu un vilnu.
Pielietojams: Apģērbi un audumi: kokvilnas, sintētiskie un jauktie, balta un krāsaina veļa.
Kam paredzēts: Eļļas, tauku, sviedru, netīrumu, cietes, zāles, olbaltumu (piens, saldējums, olas, asinis) un nokrāsotie traipi (kafijas, tējas, kakao, dārzeņu un augļu, vīna u.c.)
Kā lietot: Mazgāšana veļas mašīnā (vidēji netīra veļa):
uz 4–5 kg veļas; deva: ½ korķīša (30 ml)Mazgāšana veļas mašīnā (stipri netīra veļa):
Uz 4–5 kg veļas; deva: 1 korķītis (60 ml) un 1 mērkarote (65 g) Alive skābekļa balinātājaMazgāšana ar rokām (vidēji netīra veļa):
Uz 1–2 kg veļas; deva: ½ korķītis (30 ml) uz 4 l silta ūdens
Tilpums: 946 ml

 

Alive™ Koncentrēts līdzeklis balināšanai un īpaši netīru audumu un lietu mazgāšanai

Priekšrocības:

 • Efektīva, higiēniska atbrīvošanās no traipiem ar aktīvā skābekļa palīdzību;
 • Dermatoloģiski pārbaudīts;
 • NESATUR konservantus, fermentus vai hloru saturošas balinošās vielas;
 • Pastiprina jebkuru mazgāšanas līdzekļu iedarbību.

 

Sastāvs: Nātrija perkarbonāts <80 %, kalcinētā soda 15–30 %
Virsmas tips: Visi audumu veidi, izņemot zīdu un vilnu
Pielietojams: Apģērbi un audumi: kokvilnas, sintētiskie un jauktie, balta un krāsaina veļa, paklāji, grīdsegas, mājsaimniecības piederumi.
Kam paredzēts: Eļļas, tauku, sviedru, netīrumu, cietes, zāles, olbaltumu (piens, saldējums, olas, asinis) un nokrāsotie traipi (kafijas, tējas, kakao, dārzeņu un augļu, vīna u.c.)
Kā lietot: Standarta mazgāšana veļas mašīnā:
Uz 4–5 kg veļas; deva: 1/2 mērkatotes (32,5g)Mazgāšanai mašīnā vai ar rokām (vidēji netīra veļa):
Uz 4–5 kg veļas; deva: 1 mērkarote (65 g)Mazgāšanai mašīnā vai ar rokām (stipri netīra veļa):
Uz 4–5 kg veļas; deva: 2 mērkarotes (130 g)Iepriekšēja mērcēšana (ļoti netīrai veļai) 1–8 stundas:
deva: 1 mērkarote (65 g) uz 4 l karsta ūdensPaklāju tīrīšanai (ar rokām vai mazgājamo putekļu sūcēju):
deva: ½ mērkarotes (32,5 g) uz 1 l ūdensAtkritumu spaiņu, dzīvnieku kastu un „tualešu” tīrīšana un atsvaidzināšana:
deva: 2 mērkarotes balinātāja uz 4 l karsta ūdens
Tilpums: 1130 g

 

DISH CARE
LĪDZEKLIS TRAUKIEM

Alive™ D Hipoalerģisks šķidrums trauku mazgāšanai

 • lielisks attīrošais efekts ( efektīvi notīra taukus, netīrumus un sakaltušas ēdienu paliekas);
  • BEZ smaržvielām, fosfātiem, naftas šķīdinātājiem, hlora, krāsvielām un citiem naftas komponentiem, kuri kairina elpošanas sistēmu un ādu;
  • koncentrēts līdzeklis, ļoti ekonomisks pielietojumā;
 • maiga iedarbība uz ādu (nesausina rokas).
Sastāvs: Augu izcelsmes anjonu VAV 15–25 %, amfotērās VAV 15–20 %, glicerīns 1–3 %, propilēnglikols 1–2 %, nātrija hlorīds 0–2 %, benzizotiazolīns (BIT) 0,01–0,04 %
Virsmas tips: Porcelāns, fajanss, stikls, keramika, čuguns, plastmasa, silikons, nerūsējošais tērauds, hroms, emalja
Pielietojams: Taukainu piesārņojumu un ēdienu palieku notīrīšanai no visu veidu traukiem.
Kam paredzēts: Tauki, netīrumi, ēdienu paliekas, kafijas, tējas, vīna, nosēdumi
Kā lietot: • Nelielu daudzumu šķiduma uzspiest uz trauku mazgājamā sūkļa;
• Nomazgāt traukus un noskalot ar ūdeni;
• Ļoti treknu un piekaltušu vai piedegušu netīrumu notīrīšanai izlietnē vai bļodā pielietam karstam ūdenim pievienot līdzekli un iemērkt traukus uz dažām minūtēm, pēc tam nomazgāt un noskalot ar tīru ūdeni.
Tilpums: 946 ml

Cilvēkiem, kuri cieš no sintētisko mazgāšanas līdzekļu smaržvielu izraisītām alerģiskām reakcijām, mazgāšanas līdzekļi bez «žņaudzoša aromāta» – ir vienkārši atradums! Alive D – ir hipoalerģisks šķīdums, kurš izstrādāts tieši alerģiskiem cilvēkiem. Tas nesatur smaržvielas un krāsvielas, provocējošus alerģisko astmu un ādas kairinājumu.
Lai pastiprinātu Alive D mazgājošo efektu, pirms mazgāt raukus, aiztaisiet izlietni, pielejiet tajā karstu ūdeni, pievienojiet līdzekli, iemērciet netīros traukus uz 5 minūtēm, pēc tam noberziet raukus ar sūkli. Netīrumi un piekaltušās ēdienu paliekas viegli nomazgāsies.

 

Rakstot uz eriksde@tvnet.lv saņemsiet referālo kodu, kuru aktivizējot coral-club.com mājas lapā varēsiet piereģistrēties, un jau kā kluba biedrs, iegādājoties produkciju, saņemsiet to ar 20% atlaidi.