Mikrohidrīns

MicrohydrinMikrohidrīns

Mikrohidrīns ir visspēcīgākais no šodien pazīstamajiem antioksidantiem, kas neitralizē un padara nekaitīgus brīvos radikāļus, kuri izveidojas organismā. Brīvo radikāļu skaits palielinās, lietojot treknu uzturu, cukuru, uzturoties piesārņotā vidē (no ķīmiskām un toksiskām vielām gaisā un ūdenī).

Mikrohidrīns uzlabo šūnu ieskaujot bioloģisko vielu raksturojumu pH līmeni, virsmu spriegumu un vadāmību.

Mikrohidrīns veicina:

  • vispārēju veselības nostiprināšanu,
  • pilnīgāku barības vielu izmantošanu;
  • paaugstina tonusu;
  • paaugstina organisma enerģētiskās rezerves;
  • stimulē garīgās spējas;
  • aizkavē organisma novecošanās procesus;
  • novērš brīvo radikāļu izraisītos traucējumus, pat daudzu hronisku slimību attīstību.

Mikrohidrīnam piemīt pretvīrusu un antibakteriāla iedarbība.

Sastāvs: viena kapsula satur 250 mg Flangana mikroklasterus, rīsu miltus un rīsu eļļu.

Lietošana: 1 kapsula dienā ēšanas laikā, uzdzerot glāzi ūdens. Devu var palielināt līdz 2 kapsulām dienā vai pēc ārsta ieteikuma.

Mikrohidrīna vēsture.

Pirms 15 gadiem pazīstamais zinātnieks dr.Flangans radīja mikroklasterus-negatīvi lādētus koloīdus, izveidotus no pārtikā lietojamiem minerāliem, kas uzlabo starpaudu šķidruma īpašības. Vēlāk dr.Flangans atklāja veidu, kā iegūt vēl iedarbīgākus mikroklasterus, bagātinot tos ar ūdeņradiun iegūstot papildus elektronu. Tika izveidots spēcīgs antioksidants-mikrohidrīns, kas satur vairāk elektronu salīdzinot ar citiem antioksidantiem. Mikrohidrīns organismā sadalās-silīcijā, kālijā, magnijā, ūdeņradī un ūdenī. Brīvie radikāļi ir nestabilas molekulas, kas veidojas cilvēka organismā no nesabalansēta uztura, stresa, pesticīdiem, apkārtējās vides piesārņojuma, elektriskā lauka no dažādu sadzīves tehnikas ierīcēm un arī dabiskiem organisma bioloģiskiem procesiem dzīves laikā. Organismā brīvie radikāļi pievienojas stabilai molekulai, atņem tai elektronu un tādā veidā pārvērš stabilo molekulu par brīvo radikāli. Šī nepārtraukta ķēdes reakcija bojā šūnas, attīstās slimības un priekšlaicīgas deģeratīvas izmaiņas.

Palielinoties brīvo radikāļu skaitam iespējami vairāk nekā 80 veselības traucējumu veidi.

Antioksidanti neitralizē brīvos radikāļus, atdodot tiem vienu savu elektronu. Taču paši kļūst par brīviem radikāļiem jau ar vājākām īpašībām un arī vēlas atgūt pazaudēt elektronu.

Tāpēc Jūsu organismam nepieciešams superantioksidants. Pateicoties zinātnes atklājumiem šāds antioksidants ir un viņa radīšana ir liels solis veselības aizsardzības jomā.

Kā šis zinātnes atklājums palīdzēs Jums?

Parasti Jūs uzturā lietojat papildus antioksidantus-vitamīnus C, E, beta karotīnu, selēnu un oligomētos proantocianīdus (iegūti no vīnogu sēkliņām un priežu mizas). Šie lielmolekulu savienojumi, neskatoties uz to izmēriem, atdod tikai vienu elektronu.

Dr.P.Flangans, mēģinot radīt spēcīgu un koncentrētu antioksidantu, izanalizēja visus ķīmiskos elementus un secināja, ka vismazākais un visizplatītākais elements-ūdeņradis var kļūt par pašu koncentrētā antioksidanta enerģijas avotu.

Katra mikrohidrīna kapsula satur 250 mg ar ūdeņradi bagātu silīcija oksīdu, t.i. silīcija oksīda un ūdeņraža atomi modificēti tā, ka satur vāji piesaistītu papildus elektronu. Šis elektrons viegli pievienojas brīvajiem radikāļiem un tos neitralizē. Katra mikrohidrīna kapsula satur vairākus tūkstošus elektronu, jo ūdeņradis ir vissīkākais no zināmajiem ķīmiskajiem elementiem.

Rakstot uz eriksde@tvnet.lv saņemsiet referālo kodu, kuru aktivizējot coral-club.com mājas lapā varēsiet piereģistrēties, un jau kā kluba biedrs, iegādājoties produkciju, saņemsiet to ar 20% atlaidi.

 

Šī ziņa tika publicēta sadaļā Aizsardzība, Info par produktiem, Koraļļu klubs, Veselības pamati. Pievienojiet to kā grāmatzīmi saite.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *