Dzīvā ūdens noslēpums


Aleksandrs Solodilovs, Krievijas dabaszinātņu akadēmijas akadēmiķis, zinātņu doktors (Krievija): „Mēs pievērsām uzmanību tam, ka ūdens ārkārtīgi spēcīgi reaģē uz cilvēka klātbūtni. Tieši cilvēka. Mums nebija iespēju speciāli atsekot, diferencēt cilvēka ietekmi un dzīvnieku ietekmi. Tā kā cilvēka ietekmei ir ārkārtīgi uzbudinošs faktors, attiecīgi veikt eksperimentus par to, kā ūdeni ietekmē vājie lauki, pie tam neņemt vērā cilvēka atrašanos blakus ūdenim, nav iespējams. Pirmais, ko mums vajadzētu izdarīt, tīra eksperimenta veikšanai, ir – izolēt cilvēku, viņš nedrīkst atrasties tiešā kontaktā ar ūdeni”.

Effi Čau, Alternatīvās medicīnas prezidentūras padomes locekle (ASV): „Mēs veicām eksperimentus, es nesaku – augsta līmeņa zinātniskus, tie drīzāk bija populāri zinātniski. Mūsu mācekļi virzīja enerģiju ūdenim, ar savu domu palīdzību un ar šo ūdeni laistīja augus, savukārt citus augus laistīja ar parasto ūdeni. Un augi, kurus laistīja ar „uzlādēto” ūdeni, izauga divreiz lielāki, deva vairāk ziedu un izskatījās daudz veselāki par tiem, ko laistīja ar parasto ūdeni.”

Ūdens uztver vismazākās noskaņojuma izmaiņas cilvēkā. Jebkurš mūsu stāvoklis ir vibrāciju plūsma, no kurām pašas gaišākās dzimst mīlestībā. Tās varenība ir ielikta jau pašā vārdā. Mūsdienu zinātne uzskata, ka, jo senāks ir vārds, jo vairāk spēka tam piemīt.

Konstantīns Korotkovs, zinātņu doktors, profesors (Krievija): „Īpašs veids kā ietekmēt apkārtējo pasauli un, jo īpaši ūdeni, ir lūgšana. Lūgšana nav vienkārši meditācija, tas nav kaut kāds noteikts rituāls vai darbība, bet pieslēgšanās augstākām enerģijām.”

Tāpēc, cilvēks, kurš nekad pat nav dzirdējis lūgšanu, ir spējīgs uzminēt šīs vibrācijas, bet ūdens, šo vārdu iedarbībā – kļūt dzīvs.

Krievijā ir pazīstams, tā saucamais trīszvanu ūdens, kuram piemītot īpašs, jebkuras slimības, dziedinošs spēks. Šo ūdeni ņem no trīs baznīcām, kuras atrodas tā, ka vienas baznīcas zvanu skaņas nav dzirdamas citā. To dara, klusējot. Pēc tam, šo ūdeni, ne vienu vārdu nerunājot, salej kopā. Cilvēks, kas smagi slimajam nes trauku ar trīszvanu ūdeni, nedrīkst ne ar vienu sarunāties, pretējā gadījumā dziedinošais spēks pazudīs.

Masaru Emoto, zinātnieks (Japāna): „Es uzskatu, ka dialogs ar ūdeni, dialogs, starp ūdeni un cilvēku, ir ļoti būtisks. Katrs dialogs ar ūdeni pielīdzināms cilvēka sarunai pašam ar sevi caur spoguli. Caur dialogu ar ūdeni cilvēks pats sevi labo un apliecina sevi”.

Šim ūdenim pateica – „Izdari !” un „Izdarīsim !”:

Tā izskatās vārds „paldies”, pateikts dažādās valodās (franču, itāļu un korejiešu val.):

Effi Čau, Alternatīvās medicīnas prezidentūras padomes locekle (ASV): „Ja sakām, ka 85% ūdens, kurš atrodas mūsu organismā, tiek pakļauts tādai ietekmei – mēs ietekmējam milzīgu ūdens apjomu cilvēciskajā būtnē.”

Rustums Rojs, Pensilvānijas universitātes profesors (ASV): „Mēs patiesi varam novērot, ka ūdenī notiek izmaiņas šo smalko ietekmju rezultātā. Ja ir izmaiņas, tātad tur atrodams nospiedums.”

Olga Butakova, Veselības atjaunošanas institūta galvenais ārsts (Krievija): „Tāpēc agrāk teica – nedzeriet tēju, ar cilvēku, kurš jūs nemīl. Uz tēju aicināja tos, kuri intuitīvi viens otram patika, tieši šī iemesla dēļ – praktiski notiek ūdens programmēšana.”

19.gadsimta pašā sākumā ŅižņijNovgorodā dzīvoja tirgotājs Ņikita Agurjevs. Viņa sieva Anastasija bija slavena ar savu daiļumu un labsirdību. Bet laimīgu ģimeni šiem cilvēkiem neizdevās izveidot, jo astoņu gadu garumā sieva tā arī nespēja dzemdēt vīram pēcnācēju. Kādu dienu vecā aukle pastāstīja par brīnumdarītāju avotu Devejevā, kura ūdeņi palīdz pret neauglību. Drīzumā piedzima dēls. Jaunās dzīvības rašanās programma kaut kādā veidā nokļuva jaunās sievietes organismā.

Martins Čaplins, Londonas universitātes profesors (Lielbritānija): „Molekulas, kādā no šūnas daļām, ietekmē ūdeni. Ūdens ietekmē ūdeni, kurš atrodas blakus, kas savukārt ietekmē nākamās molekulas. Tādā veidā ūdens tiek izmantots informācijas nodošanai šūnas iekšpusē.”

Tieši pēc Devejevas avota apmeklējuma pēdējā Krievijas imperatore Aleksandra Fjodorovna, dzemdēja mantinieku Alekseju, kurš bija tik ļoti gaidīts.  

Konstantīns Korotkovs, zinātņu doktors, profesors (Krievija): „Runā, ka pastāv, tā saucamās, lūgšanām piepildītās vietas. Mēs veicām pētījumus – likām ūdeni šajās vietās, likām ūdeni blakus cilvēkiem, kuri lūdzās un atkal, vairumos gadījumu, mēs skaidri redzējām izmaiņas ūdens informatīvajā struktūrā. Lūgšanas laukā esošā ūdens enerģētika skaidri mainās.”

Olga Butakova, Veselības atjaunošanas institūta galvenais ārsts (Krievija): „Asins aina mainās lūgšanas iespaidā. Pie tam tas ir izolēts asins piliens, kurš tiek paņemts un pētīts minūtes laikā, kamēr tas ir dzīvs. Un tas mainās, atkarība no ļoti daudziem faktoriem.”

Nav nozīmes tam, kādā valodā, skaļi vai domās ir izteikta lūgšana.

Struktūras veidošanās ir atkarīga tikai no cilvēka jūtu patiesuma un spēka.