Dzīvā ūdens noslēpums

 

Rustums Rojs, Pensilvānijas universitātes profesors (ASV): „Kad runājam par uztveršanu, mēs domājam mērāmu ūdens struktūras izmaiņu, ko var reģistrēt ar konkrētām eksperimentālām ierīcēm, tātad, pilnīgi objektīvā veidā”.

 

Leonīds Izvekovs, zinātnieks (Krievija): „Ūdens ir unikāls. Tam piemīt atmiņa un tas atceras visu, kas atrodas blakus. Tehnogēnie apstākļi, mežs, pļava, krāvēji veikalos, pārdevēji, viss, kas ūdeni attīra, viss, kas to atjauno.”

Viss, ko redzam, dzirdam, sajūtam – tas ir gaismas, skaņas, elektromagnētisko un daudzu citu viļņu kopums. Katra dzīvības forma – baktērija, kukainis, dzīvnieks, cilvēks šos viļņus uztver atšķirīgi – savā, skaidri noteiktā diapazonā. Un tikai ūdens ir spējīgs uzņemt visas dabā pastāvošās frekvences un to iespaidā kļūt dzīvs vai miris.

Vlails Kaznačejevs, Krievijas medicīnas zinātņu akadēmijas profesors, akadēmiķis (Krievija): „Ir tādas struktūras, kuras attiecas uz mirušu ūdeni. Tādas struktūras ir. Tas ir miris ūdens un, ja ar tādu ūdeni laistīsiet augus, neko negūsiet.”

Konstantīns Korotkovs, zinātņu doktors, profesors (Krievija): „Var teikt, ka ūdens tiešām ir viens no jūtīgākajiem apkārtējā vidē esošās ietekmes indikatoriem.”

Šī ietekme, iedarbojoties uz ūdeni, maina tās struktūru, pie kam cilvēka uztveres ziņā, ūdens pilnīgi nemainās – tam nav ne garšas, ne krāsas, ne smaržas. Un tajā pat laikā uz zemes nevar atrast vienādu ūdeni! Tā ir kā balta lapa, kuru izmainīt var vismazākais svītrojums.

Dižais mākslinieks Leonardo da Vinči savos pierakstos par ūdeni atzīmēja: „Ūdens maina savu raksturu tik reizes, cik pastāv vietu, kur ūdens tek”.

Olga Butakova, Veselības atjaunošanas institūta galvenais ārsts (Krievija): „Ja runāt par ilgdzīvošanu, tad ir vieta, ierakstīta Ginesa rekordu grāmatā – Okinavas sala. Tur tiešām cilvēki dzīvo ilgi, pie kam viņi ļoti daudz strādā un viņiem ir maz tādu saslimšanu kā ateroskleroze, cukura diabēts, onkoloģiskās saslimšanas. Izrādījās, ka viņi dzer dabisku ūdeni, un tā kā sala atrodas blakus koraļļiem, ūdens satur organiskos minerālus.”

Koraļļi – šie dabas veidojumi ir ne tikai skaisti, bet arī ilgmūžīgi. Uzskata, ka senākajam no tiem ir 600 miljons gadu. Tieši no koraļļiem ūdens uzzina, ka dzīvot var ļoti ilgi, pie kam paliekot stipram un jaunam. Tālāk ūdens šo informāciju nodod ūdens videi cilvēka organismā, noskaņojot to uz ilgu mūžu.

Olga Butakova, Veselības atjaunošanas institūta galvenais ārsts (Krievija): „Vēl jāpiemin Pakistānas augstkalnu apdzīvotu vietu Kumzakutu. Šo iedzīvotāju dzīves ilgums ir apbrīnojams. Mēs vidēji dzīvojam, aptuveni, 57 gadus, bet ir tautas, kuru vidējais dzīves ilgums ir 100 gadi, tas nozīmē, apmēram, divas reizes vairāk. Un zinātnieki centās noskaidrot, kas šādai ilgdzīvošanai ir par iemeslu, jo ēdiens ierobežots, skābekļa maz – augstkalne, praktiski nekādu nosacījumu normālai dzīvei, bet cilvēki tomēr mierīgi dzīvo. Noskaidrojās, ka ūdens raksturs, kuru viņi lieto, ir pilnīgi citāds.”

Runa ir par ūdeni, kurš tek pa stāvām kalnu nogāzēm ledāju kušanas rezultātā. Visa ceļa garumā, kristāliskie strauti uztver saules un akmens enerģiju, uzņem informāciju par augsnes īpatnībām, minerālu sastāvu, iežiem. Šāda uztvertā informācija ir pilna ar svaigu gaisu un zemi, kuru nav skārusi civilizācija.

Rustums Rojs, Pensilvānijas universitātes profesors (ASV): „Ir pazīstams Japānas zinātnieks Emoto. Lūk, viņš parāda bildes ar ūdens iespaidiem. Bet mēs droši to nezinām. Pierādīt mēs to nevaram.”

Šī ziņa tika publicēta sadaļā Veselībai, Veselības pamati. Pievienojiet to kā grāmatzīmi saite.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *